Ujawniono tożsamość głównego złoczyńcy w filmie o Gambicie?

Ostatnio coraz więcej informacji pojawia się na temat postępów dotyczących filmu o Gambicie realizowanym przez wytwórnię 20th Century Fox. Portal Omega Undergroud, powołując się na źródło posiadające wiedzę na temat obsady produkcji, wskazał na pojawienie się w filmie Candry The Benefactress, znanej także jako Red Death. Postać zaliczana jest do niemal nieśmietlenych mutantów. Potrafi regenerować zniszczoną tkankę i dysponuje mocą telekinezy. Jest również założycielką Gildii Zabójców konkurującej z organizacją, do której należy główny bohater, czyli Gildią Złodziei, a także członkinią Externals – grupy nieśmiertelnych mutantów. Bardzo możliwe, że wraz z Candrą zobaczymy również innych przedstawicieli wspomnianego wyżej grona postaci posiadających nadprzyrodzone zdolności.

Co ciekawe, w zeszłym tygodniu pojawiły się także pogłoska, zgodnie z którą kandydatem do wyreżyserowania filmu o Gambicie mógłby być Gore Verbinski (The Ring, trylogia Piratów z Karaibów, Lekarstwo na życie, Heavy Metal), lecz na chwilę obecną informacja ta nie została potwierdzona.

candra scarlet spider19

Zobacz również: Znamy roboczy tytuł Gambita!

Tak jak planowano, historię Remy’ego Gambita LeBeau zagrać ma i wyprodukować Channing Tatum. Koproducentem ma być weteran serii X-Men – Simon Kinberg. Produkcja filmu rozpocznie się na początku przyszłego roku. Spekuluje się, że w kinach będziemy mogli zobaczyć tę postać 14 lutego 2019 roku.

Źródło: ComicBook.com / Ilustracja wprowadzenia: Marvel Comics

Dziennikarz

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.

Więcej informacji o
, , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?