Bracia Russo są otwarci na ekranizację komiksu „Young Avengers”?

Wygląda na to, że jeśli bracia Russo mieliby w pewien sposób zdecydować o przyszłym wyglądzie Filmowego Uniwersum Marvela, to byłaby wielka szansa na powstanie filmu „Young Avengers”.

Podczas Questions & Answers, zorganizowanego przez portal Buzzfeed, bracia odpowiedzialni za film „Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów”, udzielali odpowiedzi na pytania widzów. Jedno z nich brzmiało – „Czy bylibyście zainteresowani wyreżyserowaniem filmu o Young Avengers? Miss America Chavez dałaby możliwość stworzenia naprawdę świetnych scen walk.”

Joe Russo odpowiedział, że „Do diabła, przecież to świetny pomysł. Masz rację, ona potrfiłaby naprawdę nieźle skopać tyłek!”

Young Avengers

Skład Young Avengers zmieniał się nieco na przestrzeni lat, jednak na ten najbardziej rozpoznawalny składały się postacie Kid Loki, Wiccan, Hulkling, Kate Bishop, Noh-Varr i Ms. America. Niestety niektóre z tych postaci nie mogłyby zostać wykorzystane, ze względu na prawa, które posiadają inne wytwórnie niż Disney/Marvel. A Wy, jakie filmy w przyszłości chcielibyście zobaczyć w Marvel Cinematic Universe?

Źródło: Comicbook.com / Ilustracja wprowadzenia: Marvel

Redaktor

Miłośnik kina, gier wideo i komiksów. Online 24/7. Redaktor prowadzący działów: Recenzje premier, Powrót do przeszłości.

Więcej informacji o
, , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?