• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Jak podaje The Hollywood Reporter, Angelina Jolie zajmie się produkcją oraz użyczy swojego głosu w nowym filmie Walta Disneya zatytułowanym The One and Only Ivan. Produkcja będzie połączeniem filmu fabularnego z animacją oraz ekranizacją ilustrowanej książki autorstwa Katherine Applegate i Patricii Castelao.

Zdobywczyni Oscara i trzech Złotych Globów, użyczy głosu słoniątku o imieniu Stella. Film opowie prawdziwą historię goryla o imieniu Ivan, który od 27 lat żyje w niewoli. Zwierzę trzymane jest w klatce, w centrum handlowym więc przywykło do tego, że ludzie oglądają go zza szklanej ściany. Ivan już dawno zapomniał o życiu w dżungli, teraz ma przyjaciół: Stellę oraz Boba, ogląda telewizję oraz maluje. Jednak pewnego dnia, gdy do ich zagrody przybywa młody słoń o imieniu Ruby, pojmany niedawno ze swojego naturalnego środowiska, Ivan postanawia raz jeszcze zobaczyć swój prawdziwy dom.

the one and only ivanfot. HarperCollins

Zobacz również: Angelina Jolie potwierdziła swój udział w sequelu Czarownicy!

Reżyserem produkcji będzie Thea Sharrock (Zanim się pojawiłeś), a scenariusz przygotuje Mike White (Szkoła Rocka). Data produkcji na razie nie jest znana.

Niedawno w kinach mogliśmy oglądać najnowszy film w reżyserii Jolie pt. Najpierw zabili mojego ojca. Za niedługo jednak aktorkę ponownie ujżymy w roli słynnej Czarownicy Disneya.

Ilustracja wprowadzenia: comingsoon.net / Ilustracja wprowadzenia: Mario Testino

 

Wiesz, co z tym zrobić


Aleksandra Czekaj

Aleksandra Czekaj

Redaktor

O mnie:

Miłośniczka kina nowej przygody, komedii i filmów gangsterskich. Zakochana w miłosnej trylogii Linklatera, La La Land, Ostatnim Mohikaninie, Szklanej pułapce i Drive. Najlepsze seriale? Przyjaciele, The Wire, Buffy.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.