Liga sprawiedliwosci

To horror czy komedia? Nowe zapowiedzi Piły: Dziedzictwo!

W sieci zadebiutowały dwa nowe spoty promujące film Piła: Dziedzictwo. Wydaje się, że twórcy „horroru” postawili tym razem na nieco lżejszy ton scenariusza. Zresztą zobaczcie sami:

https://www.youtube.com/watch?v=nurFmufPSjc

https://www.youtube.com/watch?v=nL0x3WRnw9o

Opis filmu: Miasto paraliżuje strach, gdy policja odkrywa kolejne zmasakrowane zwłoki. Media rozdmuchują teorię o seryjnym mordercy, ale detektywom nie udaje się ustalić żadnego wspólnego mianownika, który łączyłby wszystkie zabójstwa. Aż do dnia, gdy na jaw wyjdzie jeden makabryczny szczegół, który rzuci podejrzenie na dobrze znanego policji mordercę Johna Kramera. Problem w tym, że Kramer nie żyje…

W filmie wystąpią m.in. Laura Vandervoort oraz Hannah Anderson. Ósmą część Piły wyreżyserowali Michael i Peter Spierigowie (Daybreakers – Świt) na podstawie scenariusza autorstwa Pete’a Goldfingera i Josha Stolberga (Pirania 3DTy będziesz następna), którzy działali w porozumieniu z oryginalnymi twórcami serii – Jamesem Wanem i Leigh Whannellem. Producentami filmu są: Mark Burg, Gregg Hoffman i Oren Koules.

Cała seria zarobiła w globalnym box offisie 870 milionów dolarów przy budżecie wynoszącym zaledwie 67 milionów dolarów.

Premiera filmu Piła: Dziedzictwo pojawi się w amerykańskich kinach już 27 października

Źródło: YouTube | Ilustracja główna: Materiały prasowe

Redaktor naczelny

Założyciel i właściciel Movies Room. Z wykształcenia prawnik i certyfikowany mediator sądowy . Redaktor naczelny, grafik i account manager. Gustuje w kinie rozrywkowym jak i w filmach, po których psychikę trzeba zbierać z podłogi. Fan Batmana, Dartha Vadera, Geralta z Rivii i innych "bad-assów" popkultury.

Odpowiedzialny za koordynacje zespołu, public relations, marketing oraz publicystykę wszystkich działów.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta