• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook
Na pokuszenie moviesroom 1200x200

Z pewnością niemal każdy fan Marvela i ekranizacji komiksów w ogóle czeka na ten moment, gdy ponad 20 filmów wchodzących w skład MCU zostanie zwieńczonych wielkim, epickim starciem pomiędzy superherosami a Szalonym Tytanem Thanosem, który ma z tej okazji wreszcie zejść na dobre z wygodnego tronu. Ale przecież po tych zmaganiach - w jakiejkolwiek formie one by się nie zakończyły - ocaleli z tej rzezi nie pójdą w stronę zachodzącego słońca, a uniwersum nie zniknie sobie od tak. Co więc nas czeka po decydującej wolcie 3. fazy? 

Szef Marvela Kevin Feige powtórzył swoje poprzednie wypowiedzi, podkreślające, że studio skoncentrowane jest przede wszystkim na aktualnym procesie:

Oczywiście, że ruszymy z materiałem dalej, mamy również pomysły na to, dokąd mamy zmierzać. I naprawdę, to są dobre historie. W myśl motta filmu Star Trek: The Next Generation: Wszystko, co dobre, przyjdzie na koniec. Do czegoś takiego chcemy doprowadzić w ostatnich Avengersach, zwieńczających 22 filmy dotychczasowego uniwersum. W jaki sposób wykroczymy poza tę historię, to już materiał na inną rozmowę. 

Jesienią 2014 roku Feige zapowiedział niemal wszystkie produkcje 3. fazy. Większość już mamy za sobą, ostatnie czekają już na nas za rogiem, z kolei wielu fanów zastanawia się, kiedy dojdzie do kolejnyh zapowiedzi. Feige odpowiedział tym, którzy uważają, że wystąpiły z tym pewne zaległości:

Myślę, że to prawda. Sądzę również, iż mieliśmy w przeszłości świetną okazję, by ogłosić i przedstawić szczegóły co do Fazy Trzeciej i sprawić tym samym, by narodziły się oczekiwania co do powtórki tego typu w następnych latach. Gdy dyskutujemy o tej kwestii, mamy jeszcze ile - 6 filmów przed nami? Więcej niż niemal każde tego typu przedsięwzięcie ma w odwodzie. Uważam, że czas nadchodzi.

A więc kto wie, może teraz, gdy końcówka 3. fazy jest już niemal wyczuwalna, otrzymamy jakieś skonkretyzowane plany co do dalszych przygód?

 fot. materiały prasowe

Zobacz również: Kevin Feige zapowiada rychłe pojawienie się zwiastuna Avengers: Infinity War!

Za reżyserię filmu Avengers: Infinity War odpowiadają bracia Anthony i Joe Russo, a za scenariusz - Christopher Markus oraz Stephen McFeely. Wśród producentów wykonawczych znajduje się Jon Favreau (Iron Man). Z tego, co wiemy, w Infinity War pojawi się aż 67 postaci z marvelowskiego uniwersum.

Avengers: Infinity War pojawią się m.in.: Robert Downey Jr. jako Tony Stark/Iron Man, Chris Evans jako Steve Rogers/Kapitan Ameryka, Chris Hemsworth jako Thor Odinson, Mark Ruffalo jako Bruce Banner/Hulk, Scarlett Johansson jako Natasha Romanoff/Czarna Wdowa, Jeremy Renner jako Clint Barton/Hawkeye, Chadwick Boseman jako T'Challa/Czarna Pantera, Paul Rudd jako Scott Lang/Ant-Man, Chris Pratt jako Peter Quill/Star-Lord, Zoe Saldana jako Gamora, Vin Diesel jako Groot, Benedict Cumberbatch jako Stephen Strange/Doktor Strange, Tom Hiddleston jako Loki Laufeyson, Samuel L. Jackson jako Nick Fury, Tom Holland jako Peter Parker/Spider-Man oraz Josh Brolin jako Thanos.

Premiera filmu odbędzie się już 4 maja 2018 roku!

Źródło: heroichollywood.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Szymon Góraj

Szymon Góraj

Redaktor

O mnie:

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.