• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Doprawdy niewiele z ostatnich tajemnic związanych z gwiezdnowojennym uniwersum było tak często omawianych i posiada tak wiele fanowskich teorii, jak to, kim jest istota o zdeformowanej twarzy, która niepodzielnie sprawuje władzę nad Nowym Porządkiem. Presję ten niewątpliwie odczuł odgrywający Snoke'a Andy Serkis, rozmawiając w telefonicznym wywiadzie z IGN.

Serkis był długo dopytywany o to, czy zna tożsamość swojej postaci. W poprzednich wywiadach mówił, że ma się o tym nie dowiedzieć, lecz tym razem stwierdził:

O tak, zdecydowanie znam.

Nie przybliżyło nas to co prawda to istoty sprawy, jednak przynajmniej możemy się domyślać, że osoby wyżej postawione mogą mieć pojęcie o rzeczonym fakcie.

Sam wywiad skupiał się na opisaniu swoich wrażeń związanych z ostatnim zwiastunem, oraz o tym, co Serkis myśli o reżyserze widowiska:

Myślę, że trailer był spektakularny, bardzo intensywny. Znakomicie odzwierciedla to, co sobą prezentuje ten film... Myślę, że to, co przygotowujemy, zaskoczy widzów swoją fabułą. Praca z Rianem jest naprawdę zadowalająca, do dobry reżyser. Całkowicie ogarnął to uniwersum, znakomicie również koordynuje aktorów. Jest niezwykle inspirujący, uwielbiam czas, który spędziłem z nim na planie. Sądzę, że jego działania zaowocują znakomitym filmem.

I my mamy taką nadzieję. Dobrze wiedzieć, że Johnson ma poparcie czołowej obsady i kto wie, może faktycznie czeka nas coś więcej od nawiązań do starej trylogii?

fot. materiały prasowe

W nadchodzącej produkcji bohaterowie Przebudzenia Mocy wraz z legendarnymi postaciami gwiezdnego uniwersum odkrywają zaskakujące sekrety przeszłości i niezgłębione dotąd tajemnice Mocy…

Obsada filmu: Mark Hamill, Carrie Fisher, Adam Driver, Daisy Ridley, John Boyega, Oscar Isaac, Lupita Nyong’o, Andy Serkis, Domhnall Gleeson, Anthony Daniels, Gwendoline Christie, Kelly Marie Tran, Laura Dern oraz Benicio Del Toro.Za scenariusz i reżyserię filmu odpowiada Rian Johnson, za produkcję Kathleen Kennedy i Ram Bergman. Stanowiska producentów wykonawczych objęli: J.J. Abrams, Tom Karnowski i Jason McGatlin.

Premiera filmu Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi zaplanowana jest na 14 grudnia 2017 roku.

Źródło: heroichollywood.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Szymon Góraj

Szymon Góraj

Redaktor

O mnie:

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.