• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Po raz kolejny usłyszymy hity zespołu Abba (tym razem te, które nie pojawiły się w pierwszej cześci i prawdopodobnie nową aranżację hitów z Mamma Mia). Mammia Mia: Here We Go Again zabierze nas w podróż do przeszłości, a także pokaże dalsze losy poznanych przez nas bohaterów. Pojawiła się oficjalna informacja, że do obsady filmu dołączyła Cher - znana piosenkarka. Niestety, szczegóły jej roli nie są jeszcze znane. 

W obsadzie ponownie zobaczymy dobrze znane nam nazwiska (m.in. Meryl Streep czy Colina Firtha). Po raz pierwszy zobaczymy Lily James (która podejmie się roli młodej Donny), znaną m.in. z filmu Baby Driver, czy Jeremy Irvine (Niech będzie teraz).

W ramach krótkiego przypomnienia zerknijmy na zwiastun filmu Mamma Mia.

Zobacz również: Mamma Mia 2 - gwiazda Baby Drivera młodą Meryl Streep!

Premiera filmu odbędzie się 20 lipca 2018 roku. Nie jest to przypadkowa data - jest to równo 10 lat po wejściu do kin pierwszej części. Reżyserem i scenarzystą filmu został Ol Parker. Ciekawostką jest, że jednym z producentów wykonawyczych jest Tom Hanks. Wiemy, że prace nad produkcją rozpoczęły się w sierpniu bieżącego roku.

Źródło: comingsoon.net/ Ilustracja wprowadzenia: usmagazine.com/

 

Wiesz, co z tym zrobić


Katarzyna Skrzynecka

Katarzyna Skrzynecka

Stały współpracownik

O mnie:

Studentka. Interesuję się literaturą i filmem. Sięgam po różnorodne gatunki, najczęściej po skandynawskie kryminały (Kurt Wallander, Harry Hole, Patrick i Erika...). Fanka Garfielda, Harry'ego Pottera i Sherlocka Holmesa.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.