Cher dołącza do obsady sequela Mamma Mia!

Po raz kolejny usłyszymy hity zespołu Abba (tym razem te, które nie pojawiły się w pierwszej cześci i prawdopodobnie nową aranżację hitów z Mamma Mia). Mammia Mia: Here We Go Again zabierze nas w podróż do przeszłości, a także pokaże dalsze losy poznanych przez nas bohaterów. Pojawiła się oficjalna informacja, że do obsady filmu dołączyła Cher – znana piosenkarka. Niestety, szczegóły jej roli nie są jeszcze znane. 

W obsadzie ponownie zobaczymy dobrze znane nam nazwiska (m.in. Meryl Streep czy Colina Firtha). Po raz pierwszy zobaczymy Lily James (która podejmie się roli młodej Donny), znaną m.in. z filmu Baby Driver, czy Jeremy Irvine (Niech będzie teraz).

W ramach krótkiego przypomnienia zerknijmy na zwiastun filmu Mamma Mia.

https://www.youtube.com/watch?v=8RBNHdG35WY

Zobacz również: Mamma Mia 2 – gwiazda Baby Drivera młodą Meryl Streep!

Premiera filmu odbędzie się 20 lipca 2018 roku. Nie jest to przypadkowa data – jest to równo 10 lat po wejściu do kin pierwszej części. Reżyserem i scenarzystą filmu został Ol Parker. Ciekawostką jest, że jednym z producentów wykonawyczych jest Tom Hanks. Wiemy, że prace nad produkcją rozpoczęły się w sierpniu bieżącego roku.

Źródło: comingsoon.net/ Ilustracja wprowadzenia: usmagazine.com/

Redaktor

Interesuję się literaturą i filmem. Sięgam po różnorodne gatunki, najczęściej po skandynawskie kryminały (Kurt Wallander, Harry Hole). Fanka Harry'ego Pottera i Sherlocka Holmesa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?