Liga sprawiedliwosci

Coco – zajrzyjcie pod kurtynę animacji i udajcie się do Krainy Umarłych w nowej zapowiedzi i fragmencie animacji!

Studio Pixar ma dla Was dzisiaj nowy fragment swojej nadchodzącej animacji pt. Coco oraz interesujący materiał zza jej kulis. Nie zabrakło też kolejnej zapowiedzi wypełnionej niepublikowanymi nigdzie wcześniej scenami. Zapraszam do oglądania!

  • Fragment filmu:

https://www.youtube.com/watch?v=bFqeYK96JXc

  • Materiał zza kulis:

https://www.youtube.com/watch?v=946WZKoMSlU

  • Nowa zapowiedź:

https://www.youtube.com/watch?v=haB56uu6ZZI

Zobacz również: Jennifer Lawrence opowiada o upokorzeniach ze strony producentów filmowych

Coco to wielopokoleniowa opowieść na temat potęgi rodziny, w której widzowie zobaczą zarówno bohaterów ze Świata Żywych, jak i tych, co odeszli do Krainy Umarłych.

Pomimo istniejącego od pokoleń zakazu praktykowania muzyki, Miguel (debiutant w branży filmowej, Anthony Gonzalez) marzy, by zostać docenianym przez rzesze artystą, takim, jak jego idol, Ernesto de la Cruz (Benjamin Bratt). Desperacko próbując udowodnić swój talent, chłopiec trafia do zachwycającej i mieniącej się przeróżnymi barwami Krainy Umarłych, co następuje w wyniku łańcucha dość dziwnych i zarazem zaskakujących zdarzeń. Po drodze bohater spotyka uroczego naciągacza, Hectora (Gael García Bernal). Łącząc siły, nietypowy duet wyrusza we wspaniałą podróż, której celem okazuje się odkrycie prawdziwej historii rodziny Miguela.

Polska premiera animacji przewidziana jest na 24 listopada 2017 rokuCoco wyreżyserował Lee Unkrich na podstawie scenariusza Adriana Moliny.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – PIXAR

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta