„Angry Birds” – Wielkanocne życzenia i parodia filmu „Kapitan Ameryka: wojna bohaterów”!

Wytwórnie Rovio i Sony Pictures opublikowały nowy materiał promujący film „Angry Birds”, którego głównym bohaterem są przeurocze pisklęta. Jak nietrudno się domyślić, krótki klip poświęcony został zbliżającej się coraz większymi krokami Wielkanocy. Pisklęta dzielą się w nim z widzami swoimi najlepszymi wspomnieniami z rzeczonego święta. Zresztą, zobaczcie sami! Nie zapomnijcie spojrzeć również na całkiem pomysłowy plakat animowanego widowiska, który jest parodią filmu „Kapitan Ameryka: Wojna Bohaterów”.

  • Zwiastun:

https://www.youtube.com/watch?v=7u2Fuqztgak

  • Plakat:

Ptaki 2

Zobacz również: „Angry Birds” – nowy trailer!

Główne role w obrazie grają Jason Sudeikis (nerwowy Red), Josh Gad (szybki Chuck) i Danny McBride (wybuchowy Bomb). Oprócz rzeczonych powyżej panów, w produkcji usłyszymy ponadto Billego Hadera (Świnka), Mayę Rudolph (Matilda), Petera Dinklage’a (potężny Orzeł), Michaela Key’a, Kate McKinnon, Tony’ego Hale’a, Ike’a Barinholtza, Hannibala Buressa, Cristelę Alonzo, Jillian Bell, Daniellę Brooks, piosenkarza Romeo Santosa, a także Smosh, czyli duet youtuberów składający się z Iana Andrew Hecoxa i Anthony’ego Padilla.

„Angry Birds” to film typu “origin story”, który postara się odpowiedzieć na jedno zasadnicze pytanie: Dlaczego te wszystkie ptaki są tak bardzo rozzłoszczone? Produkcja przedstawi również, jak doszło do konfliktu pomiędzy zielony świnkami a tytułowymi bohaterami.

Obraz został wyreżyserowany przez Fergala Reilly’a i Clay’a Kaytisa na podstawie scenariusza spod pióra Jona Vittiego. Produkcja pojawi się w polskich kinach 27 maja 2016 roku.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – mat. prasowe

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?