• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook
Na pokuszenie moviesroom 1200x200

Jako że James D'Arcy postanowił porzucić na chwilę aktorstwo za sprawą próby sprawdzenia się na polu reżysera i scenarzysty, to utalentowany filmowiec znalazł właśnie gwiazdy swojego pierwszego obrazu. Wybrańcami zostali Bill Nighy oraz Jack Lowden. Aktorzy wystąpią w filmie zatytułowanym Made In Italy.

MV5BMTUyODIzNTgxNl5BMl5BanBnXkFtZTgwNTcyNjI2MjI. V1 SY1000 CR0015031000 AL Fot.: Getty Images

Zobacz również: Freddie Mercury na scenie! Zobacz nowe zdjęcie z planu Bohemian Rhapsody

Scenariusz sporządzony przez D'Arcy'ego zakłada, że Nighy wcieli się w cygańskiego artystę żyjącego w Londynie, który na długie lata oddalił się od swojego syna, Jacka (Lowden). Jednakże obaj panowie zostają zmuszeni do połączenia sił i wspólnej podróży, której celem są Włochy. Na miejscu bohaterowie mają za zadanie sprzedać dom, który artysta odziedziczył po swojej zmarłej żonie.

Zdjęcia do produkcji powinny się rozpocząć już w przyszłym roku. Odbędą się one według pierwotnych założeń na terenie Toskanii i Londynu. D'Arcy postanowił zatrudnić Lowdena po tym, jak obaj mieli okazję razem współpracować na planie tegorocznej Dunkierki. Z kolei co do Nighy'ego... no cóż... Jeśli masz okazje wciągnąć go obsady swojego filmu, to nie zadajesz zbędnych pytań i nie tracisz czasu, tylko składasz mu zadowalającą ofertę - proste.

Lowden ma na horyzoncie England Is Mine oraz Fighting With My Family. Aktor wystąpi również w Mary Queen Of Scots. Nighy natomiast pracował jeszcze niedawno nad The Bookshop. Aktualnie zaś kręci Heidi: Queen Of The Mountain.

Źródło: EMPIRE / Ilustracja wprowadzenia - Nick Wall

 

Wiesz, co z tym zrobić


Bartosz Kęprowski

Bartosz Kęprowski

Redaktor

O mnie:

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.