• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Najnowszy zwiastun Ligi Sprawiedliwości zaskoczył widzów przede wszystkim tym, że... nie zaspoilerował tego, w jaki sposób Superman (Henry Cavill) powróci do świata żywych. Bo to, że się pojawi, jest chyba dla każdego całkiem oczywiste. 

Człowiek ze stali w ogóle nie pojawił się na zdjęciach promujących widowisko, jest zatem wielce prawdopodobne, że zobaczymy go w nieco innym kostiumie. Póki co jednak ukazał się najnowszy plakat, na którym widzimy protoplastę wszystkich herosów na należnym mu miejscu, bo w samym centrum obrońców Ziemi. Czy to sugestia, że na 17 listopada Superman zjawi się od razu w normalnym trykocie? A może to po prostu próba odwrócenia uwagi od bardzo mieszanie przyjętego oficjalnego głównego plakatu? Przekonamy się wkrótce!

fot. materiały prasowe

Zobacz również: Liga Sprawiedliwości - kultowe ugrupowanie w komplecie na nowych plakatach promujących komiksowe widowisko!

Opis dystrybutora produkcji (kino): Zainspirowany ofiarnym czynem Supermana Bruce Wayne, który odzyskał wiarę w ludzkość, prosi swojego nowego sprzymierzeńca, Dianę Prince, o pomoc w pokonaniu jeszcze potężniejszego wroga. Nie tracąc czasu, Batman i Wonder Woman starają się znaleźć i przekonać do współpracy grupę metaludzi, która ma stanąć do walki z nowym zagrożeniem. Jednak mimo utworzenia jedynej w swoim rodzaju ligi superbohaterów, złożonej z Batmana, Wonder Woman, Aquamana, Cyborga i Flasha, może być już za późno na uratowanie planety przed atakiem katastroficznych rozmiarów. 

Obsada filmu Liga Sprawiedliwości: Ben Affleck - Batman, Henry Cavill - Superman, Amy Adams - Lois Lane, Gal Gadot - Wonder Woman, Jason Momoa - Aquaman, Ezra Miller - The Flash, Ray Fisher - Cyborg, Willem Dafoe - Nuidis Vulko, Jesse Eisenberg - Lex Luthor, Jeremy Irons - Alfred Pennyworth, Diane Lane - Martha Kent, Connie Nielsen - Queen Hippolyta, J.K. Simmons - Komisarz Gordon, Ciarán Hinds - Steppenwolf, Amber Heard - Mera i Kiersey Clemons - Iris West.  

Polska premiera widowiska zaplanowana jest na 17 listopada 2017 roku.

Źródło: comicbookmovie.com / Ilustracja wrowadzenia: materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Szymon Góraj

Szymon Góraj

Redaktor

O mnie:

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.