• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

 

Choć najnowsza odsłona serii X-Men zakończyła swoje zdjęcia, niezbyt wiele o niej wiemy, poza raczej oczywistymi faktami. Pozostaje zatem czekać, od czasu do czasu posiłkując się co najwyżej wypowiedziami członków obsady. 

Alexandra Shipp na ten przykład. Odtwórczyni roli młodej Storm zapewnia, że to, co pojawi się na ekranie za nieco ponad rok, zadowoli fanów komiksów.

Jako fani X-Men, będziecie bardzo zadowoleni. Sama jestem wielką fanką tych historii, tak samo jak piszący scenariusz Simon [Kinberg]. Niczego nie odpuszcza. Bardzo trzyma się komiksów i myślę, że da to, czego fani oczekują. Mogę powiedzieć tylko to, że wam się spodoba.

Cóż, zdziwilibyśmy się, gdyby zaraz po zdjęciach jedna z ważniejszych postaci w obsadzie nagle zaczęła krytykować obraz, jednak wciąż pozostaje nadzieja, że choć pewna część tego, co mówi Shipp, jest prawdą i nie czeka nas załamanie serii.

fot. materiały prasowe

Zobacz również: Deadpool 2 i X-Men: Dark Phoenix - zdjęcia oficjalne zakończone!

X-Men: Dark Phoenix to film, którego reżyserem jest Simon Kinberg. Debiutujący po tej stronie kamery (przedtem pracował nad scenariuszem przy kilku filmach o X-Menach) artysta podzielił się na swoim Instagramie faktem, że zdjęcia do tej produkcji zostały zakończone. Zamieścił przy tym zdjęcie i krótki komentarz, który możecie zobaczyć poniżej. Przypomnijmy, że jest to czwarta odsłona filmów o X-Men, która dzieje się w przeszłości. W produkcji występują m.in.  Jennifer Lawrence, Michael Fassbender oraz James McAvoy. X-Men: Dark Phoenix do kin wejdzie 2 listopada 2018 roku.

Źródło: comicbookmovie.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Szymon Góraj

Szymon Góraj

Redaktor

O mnie:

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.