• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

 

Już w najbliższy poniedziałek (23 października) w Kinie Atlantic odbędzie się pierwszy przedpremierowy pokaz specjalny filmu Najlepszy z Jakubem Gierszałem w roli głównej. Seans zaplanowany jest na godzinę 18:00, a tuż po projekcji odbędzie się spotkanie z twórcami filmu m.in z reżyserem Łukaszem Palkowskim, producentem Krzysztofem Szpetmańskim, aktorami: Anną Próchniak, Kamilą Kamińską i Szymonem Warszawskim. Ponadto na pokazie pojawi się autor książki pt. Najlepszy Łukasz Grass, a całe spotkanie poprowadzi Artur Wolski. Bilety na to wydarzenie dostępne są pod tym adresem

Głównym bohaterem filmu Najlepszy jest sportowiec, który zachwycił świat, a który w Polsce, do dziś, pozostaje osobą praktycznie nieznaną. To fascynująca, pełna morderczego wysiłku, spektakularnych upadków i niezwykłej siły, historia inspirowana życiem Jerzego Górskiego, który ukończył bieg śmierci oraz ustanowił rekord świata w triathlonowych mistrzostwach świata, zdobywając tytuł mistrza na dystansie Double Ironman z czasem 24h:47min:46sek. Ten rekord nie byłby jednak możliwy, gdyby w jego życiu nie pojawiły się dwie kobiety. Jedną stracił. Druga stała się inspiracją, aby zawalczył o swoje życie.

W rolach głównych zobaczymy: Jakuba Gierszała, Janusza Gajosa, Magdalenę Cielecką, Arkadiusza Jakubika, Tomasza Kota, Mateusza Kościukiewicza, Adama Woronowicza, Artura Żmijewskiego, Annę Próchniak, Kamilę Kamińską i Szymona Warszawskiego.

Źródło: Kino Atlantic, fot. Robert Palka

 

Wiesz, co z tym zrobić


Jakub Najmoła

Jakub Najmoła

Dziennikarz

O mnie:

Kinoman i meloman w jednej osobie. Z pasji dziennikarz, z powołania przyszły prawnik. Fan "Wiedźmina", PlayStation, piłki nożnej i sportów walki.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.