• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

 

Czwarty weekend na krajowych ekranach film Botoks zaczyna od zdobycia tytułu kinowego hitu 2017 roku w Polsce! Osiągając frekwencję 1 965 000 widzów, przebój Patryka Vegi wyprzedził animację Gru, Dru i Minionki i został oficjalnym numerem jeden rocznego box office. A na tym nie koniec.

Obecna dynamika oglądalności wskazuje, że już w weekend uda mu się przekroczyć pułap 2 000 000 widzów w kinach. Tym samym dołączy do elitarnego grona sześciu krajowych produkcji, którym – na przestrzeni ostatniej dekady – udała się ta sztuka. Chodzi tu o: Katyń, Lejdis, film Bogowie, obie części Listów do M oraz poprzednią produkcję Patryka Vegi, czyli Pitbull. Niebezpieczne kobiety. Co ważne – wyczyny Botoksu nie ograniczają się wyłącznie do krajowej areny.

Zobacz również: recenzja Botoksu

W miniony weekend film zadebiutował w Irlandii i Wielkiej Brytanii, z miejsca odnosząc największy sukces w historii polskiej kinematografii na Wyspach. Wyświetlany na 217 ekranach, w trzy dni zarobił ponad 1,05 miliona dolarów. Zaś pod względem ilości widzów na kopię zajął drugie miejsce w brytyjskim box office! Z pewnością nie jest to koniec spektakularnych osiągnięć filmu Vegi, do którego emisji prawa zakupiło aż 16 krajów świata – w tym Chiny, Australia, Rosja, Niemcy, USA i Kanada.  

Źródło: Informacja prasowe | Ilustraca główna: Kino Świat

 

Wiesz, co z tym zrobić


Tomasz Rewers

Tomasz Rewers

Redaktor naczelny

O mnie:

Założyciel i właściciel Movies Room. Z wykształcenia prawnik i certyfikowany mediator sądowy . Redaktor naczelny, grafik i account manager. Gustuje w kinie rozrywkowym jak i w filmach, po których psychikę trzeba zbierać z podłogi. Fan Batmana, Dartha Vadera, Geralta z Rivii i innych "bad-assów" popkultury. Odpowiedzialny za koordynacje zespołu, public relations, marketing oraz publicystykę wszystkich działów.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.