Liga sprawiedliwosci

Al Pacino i Karl Urban rozpoczną walkę z seryjnym mordercą! Zobacz zwiastun!

W thrillerze kryminalnym Johnny’ego Martina zatytułowanym Hangman ujrzymy Ala Pacino w roli detektywa Ray’a Archera z wydziału zabójstw, któremu partnerować będzie na ekranie Karl Urban wcielający się w Willa Ruiney’a. W filmie pojawi się także dziennikarka Brittany Snow (Christi Davies). Scenariusz został przygotowany przez Michaela Caissiego i Charlesa Huttinga oraz Phila Hawkinsa. W zwiastunie udostępnionym w sieci klimat produkcji podkreśla dodatkowo utwór House of the Rising Sun (oryginalna wersja została stworzona przez zespół The Animals) grany w tle. Bohaterowie będą próbowali schwytać seryjnego zabójcę bawiącego się w wypaczoną wersję gry w wisielca.

https://www.youtube.com/watch?v=bPrd2eWCgjc

Producentem wykonawczym jest Jonathan Saba wraz z Johnny’m Martinem. Wytwórnie Saban Films i Lionsgate wypuszczą film na platformę Ultra VOD już 24 listopada, natomiast w kinach oraz serwisach On Demand zadebiutuje on 22 grudnia bieżącego roku.

cannesmarche17 hangman

Źródło: Deadline / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe Lionsgate

Dziennikarz

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta