Christian Bale zakończył transformację w wiceprezydenta USA Dicka Chenney’a!

Już wcześniej informowaliśmy o tym, jak Christian Bale przygotowuje się do roli Dicka Chenney’a w filmie Backseat reżyserowanym przez Adama McKay’a. Tymczasem w sieci pojawiły się zdjęcia ukazujące pełną transformację aktora, a także Amy Adams wcielającej się w żonę Dicka, Lynne.Zobacz również: Christian Bale przejdzie drastyczną transformację, by wcielić się w byłego wiceprezydenta USA!

Backseat ma przedstawiać karierę Dicka Chenney’a począwszy od reprezentowania stanu Wyoming jako kongresmen, aż po ukazanie wpływu, jaki miał podczas pełnienia ważnej funkcji w administracji prezydenta George’a W. Busha. Republikanin został nawet okrzyknięty najbardziej wpływowym wiceprezydentem Stanów Zjednoczonych w historii z uwagi na rolę, jaką odegrał przy formowaniu polityki ówczesnego rządu po wydarzeniach z 11 września. Mówi się, że w byłego sekretarza obrony Donalda Rumsfelda ma się wcielić Steve Carell.

Źródło: Vulture / Ilustracja wprowadzenia: Gregg DeGuire

Dziennikarz

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?