• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook
Na pokuszenie moviesroom 1200x200

Thor: Ragnarok zbiera jak dotąd bardzo pozytywne opinie tak od krytyków, jak i widzów. Spory wpływ ma na to świeże podejście, jakim obdarzył produkcję siedzący za sterami reżysera Taika Waititi. Już teraz mówi się o tym, że Warner Bros. ma go zatrudnić do pracy nad adaptacją klasyki anime - Akirą

Twórca i jeden z głównych aktorów Co robimy w ukryciu niedawno żartował na Twitterze o tym, jak to Lucasfilm lubuje się w zwalnianiu reżyserów. Sprostował tamte słowa w trakcie wywiadu z New York Timesem:

Ta konkretna franczyza wydaje się być niespecjalnie dla mnie. 

Zasadniczo te słowa nie powinny nikogo dziwić, jako że na planie najnowszego filmu Marvela Waititi miał dość dużo swobody. 

Potrzebują nowości, innego sposobu opowiadania historii... Cała ta praca z aktorami, dopracowywanie różnych rzeczy - właśnie to jest czymś, co chcę robić.

Koniec końców, styl tego twórcy ma w sobie mnóstwo elementów improwizacyjnych - a to zwyczajnie nie pasuje do aktualnej polityki preferowanej przez włodarzy uniwersum Gwiezdnych Wojen. Filmy Marvela również tkwią w tej samej branży, acz jak widać mimo wszystko starają się zostawić choć minimum pola do popisu bardziej kreatywnym twórcom. Pozostaje więc czekać na kolejne wieści o Akirze!

fot. materiały prasowe

Zobacz również: Opis i analiza scen po napisach Thor: Ragnarok! To początek Avengers: Infinity War?

Opis dystrybutora (kino): Thor zostaje uwięziony po drugiej stronie wszechświata. Osłabiony i pozbawiony młota musi znaleźć sposób, by powrócić do Asgardu i stawić czoła bezwzględnej i wszechpotężnej Heli oraz powstrzymać Ragnarok – "zmierzch bogów", zagładę świata i całej asgardzkiej cywilizacji. Przedtem jednak musi stanąć do gladiatorskiego pojedynku na śmierć i życie z byłym sprzymierzeńcem i członkiem drużyny Avengers — niesamowitym Hulkiem!  

Obsada produkcji: Chris Hemsworth - Bóg piorunów, Thor; Tom Hiddleston - jego przybrany brat, Loki; Mark Ruffalo - Bruce Banner aka Hulk; Idris Elba - Heimdall; Anthony Hopkins - Odyn; Cate Blanchett - owładnięta żądzą mordowania Hela; Tessa Thompson - Walkiria; Jeff Goldblum - ekscentryczny Grandmaster; Karl Urban - Skurge; a także Sam Neill i Benedict Cumberbatch jako Dr Stephen Strange.

Źródło: comicbookmovie.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Szymon Góraj

Szymon Góraj

Redaktor

O mnie:

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Ludzie w konwersacji:
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.