Liga Sprawiedliwości najkrótszym filmem z uniwersum DC! Trwają prace nad kontynuacją!

Otrzymaliśmy potwierdzenie co do czasu trwania filmu Liga Sprawiedliwości, której seans potrwa 121 minut. Będzie to więc najkrótszy film z kreowanego obecnie kinowego uniwersum DC. Dla przypomnienia poprzednie filmy z tego świata trwały kolejno:

Człowiek ze stali – 143 minuty

Batman v Superman – 151 minut

Legion Samobójców – 123 minuty

Wonder Woman – 141 minut

Ponadto mamy dla Was jeszcze jedną ciekawą informacje. Odgrywający w filmie postać komisarza Gordona J.K. Simmons ujawnił w ostatnim wywiadzie dla magazynu Total Film, że scenariusz do kontynuacji Ligi Sprawiedliwości już powstaje! 

https://www.youtube.com/watch?v=u280uGDxUcc

Zobacz również: Liga Sprawiedliwości reklamuje Mercedesa! Wypasione auto Batmana i nowe sceny z filmu!

Opis: Zainspirowany ofiarnym czynem Supermana Bruce Wayne, który odzyskał wiarę w ludzkość, prosi swojego nowego sprzymierzeńca, Dianę Prince, o pomoc w pokonaniu jeszcze potężniejszego wroga. Nie tracąc czasu, Batman i Wonder Woman starają się znaleźć i przekonać do współpracy grupę metaludzi, która ma stanąć do walki z nowym zagrożeniem. Jednak mimo utworzenia jedynej w swoim rodzaju ligi superbohaterów, złożonej z Batmana, Wonder Woman, Aquamana, Cyborga i Flasha, może być już za późno na uratowanie planety przed atakiem katastroficznych rozmiarów.

Obsada: Ben Affleck, Henry Cavill, Gal Gadot, Jason Momoa, Ezra Miller, Ray Fisher, Ciaran Hinds, Amy Adams, Amber Heard, J.K. Simmons, Jeremy Irons, Willem Dafoe, Diane Lane, Jesse Eisenberg.

Pomimo informacji, jakoby Joss Whedon miał zastąpić Zacka Snydera na stołku reżysera, to ten drugi ciągle oficjalnie widnieje jako reżyser filmu, a Whedonowi obok Chrisa Terrio, przypadła rola jednego ze scenarzystów widowiska. Premiera Ligi Sprawiedliwości zapowiedziana jest na 17 listopada 2017 roku.

Żródło: MANABYTE’S BLOG / Ilustracja wprowadzenia: Warner Bros. Pictures 

Redaktor naczelny

Założyciel i właściciel Movies Room. Z wykształcenia prawnik i certyfikowany mediator sądowy . Redaktor naczelny, grafik i account manager. Gustuje w kinie rozrywkowym jak i w filmach, po których psychikę trzeba zbierać z podłogi. Fan Batmana, Dartha Vadera, Geralta z Rivii i innych "bad-assów" popkultury.

Odpowiedzialny za koordynacje zespołu, public relations, marketing oraz publicystykę wszystkich działów.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?