• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Zaprezentowano nowy, oficjalny plakat filmu The Predator. Animowany materiał możecie zobaczyć poniżej. Na sam film przyjdzie nam poczekać do 3 sierpnia 2018 roku.

Póki co nie wiadomo, czego dotyczyć będzie fabuła. Akcja rogrywać ma się w dużym mieście. W obsadzie znaleźli się Boyd Holbrook (Logan), Olivia Munn (X-Men: Apocalypse), Trevante Rhodes (Moonlight), Sterling K. Brown (American Crime Story: Sprawa O.J. Simpsona), Keegan-Michael Key (Keanu), Jacob Tremblay (Pokój, The Book of Henry), Alfie Allen (Gra o Tron) i Thomas Jane (Punisher). Scenariusz do filmu sporządził Fred Dekker, a reżyseruje oczywiście Shane Black (Iron Man 3).

Źródło:YouTube / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Tomasz Rewers

Tomasz Rewers

Redaktor naczelny

O mnie:

Założyciel i właściciel Movies Room. Z wykształcenia prawnik i certyfikowany mediator sądowy . Redaktor naczelny, grafik i account manager. Gustuje w kinie rozrywkowym jak i w filmach, po których psychikę trzeba zbierać z podłogi. Fan Batmana, Dartha Vadera, Geralta z Rivii i innych "bad-assów" popkultury. Odpowiedzialny za koordynacje zespołu, public relations, marketing oraz publicystykę wszystkich działów.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.