• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

 

Po 24 dniach na ekranach film Botoks może poszczycić się imponującą frekwencją 2 075 000 widzów oraz tytułem kinowego hitu numer 1 w Polsce w 2017 roku. Sukcesy Botoksu nie ograniczają się jednak wyłącznie do naszego kraju. Po wyśmienitym debiucie na Wyspach, gdzie w trzy dni zarobił ponad 1,05 miliona dolarów, film Patryka Vegi szturmem podbił kina, zostając – po zaledwie 10 dniach emisji – najbardziej kasowym, nieanglojęzyczny hitem w 2017 roku w Wielkiej Brytanii. A na tym nie koniec międzynarodowej ofensywy Botoksu. Na początku listopada superprzebój Vegi dotrze do USA. Pierwszy pokaz produkcji będzie miał miejsce w trakcie Big Apple Film Festival 2017, prestiżowej imprezy w Nowym Jorku, której ambasadorami są takie sławy, jak: Jesse Eisenberg i Cuba Gooding Jr.!

 

W miniony weekend film zadebiutował w Irlandii i Wielkiej Brytanii, z miejsca odnosząc największy sukces w historii polskiej kinematografii na Wyspach. Wyświetlany na 217 ekranach, w trzy dni zarobił ponad 1,05 miliona dolarów. Zaś pod względem ilości widzów na kopię zajął drugie miejsce w brytyjskim box office! Z pewnością nie jest to koniec spektakularnych osiągnięć filmu Vegi, do którego emisji prawa zakupiło aż 16 krajów świata – w tym Chiny, Australia, Rosja, Niemcy, USA i Kanada.  

Źródło: Informacja prasowe | Ilustraca główna: Kino Świat

 

 

Wiesz, co z tym zrobić


Tomasz Rewers

Tomasz Rewers

Redaktor naczelny

O mnie:

Założyciel i właściciel Movies Room. Z wykształcenia prawnik i certyfikowany mediator sądowy . Redaktor naczelny, grafik i account manager. Gustuje w kinie rozrywkowym jak i w filmach, po których psychikę trzeba zbierać z podłogi. Fan Batmana, Dartha Vadera, Geralta z Rivii i innych "bad-assów" popkultury. Odpowiedzialny za koordynacje zespołu, public relations, marketing oraz publicystykę wszystkich działów.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.