„Mother’s Day” – Hudson, Roberts i Aniston na pierwszym plakacie

Portal E! News opublikował pierwszy plakat najnowszej komedii Garry’ego Marshalla („Pretty Woman”, „Uciekająca panna młoda”) – widzimy na nim odtwórców głównych ról: Kate Hudson („Rock the Kasbah”, „Odrobina nieba”), Julię Roberts („Sekret w ich oczach”, „Jedz, módl się, kochaj”), Jennifer Aniston („Szefowie wrogowie”, „Cake”) i Jasona Sudeikisa („Millerowie”, „Nie ma mowy!”). 
 
Bradley (Sudeikis) to ojciec dwóch dziewczynek. Sandy (Aniston) także wychowuje dwójkę dzieci. Samotnie, bo jej były mąż, Henry (Timothy Olyphant), właśnie ożenił się z dużo młodszą kobietą. Miranda (Roberts) to bizneswoman, która dawno temu zdecydowała się nie mieć dzieci, z kolei Jesse (Hudson) liczy na poprawę relacji z własną matką. 
 
Polecamy także: „Mother’s Day” – pierwszy zwiastun komedii z Roberts, Hudson i Aniston
 
„Mother’s Day” jest trzecim, po „Walentynkach” (2010) i „Sylwestrze w Nowym Jorku” (2011) filmem Marshalla, którego akcja toczy się w jednym, związanym z jakimś świętem, dniu. 
 

Sądziłem, że z tym skończyłem – przyznał reżyser – Ale potem pomyślałem o mojej matce, o tym, że była najzabawniejszą damą na świecie… Pojawiła się więc konkluzja: dlaczego nie?

Światowa premiera filmu dwudziestego dziewiątego kwietnia tego roku. 

Źródło: EOnline.com / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe 

Dziennikarz

Studentka czwartego roku Tekstów Kultury UJ.
Ze świata literatury najbardziej lubi powieści, ze świata muzyki - folk, ze świata kina - (melo)dramaty oraz indie. I Madsa Mikkelsena, oczywiście.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?