• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook
Na pokuszenie moviesroom 1200x200

Wytwórnia Focus Features udostępniła pierwszy zwiastun filmu Paula Thomasa Andersona (Aż poleje się krew, Boogie Nights) zatytułowany Phantom Thread. Będzie to druga produkcja, przy której reżyser współpracować będzie z Danielem Day'em-Lewisem (dla aktora występującego w tym obrazie będzie to ostatnia rola w bogatej karierze - przyp. autora). Ujawniono także opis filmu:

W powojennym Londynie lat 50., słynny krawiec Reynolds Woodcock (Daniel Day-Lewis) oraz jego siostra (Lesley Manville) znajdują się w centrum brytyjskiej mody, ubierając członków rodziny królewskiej, gwiazdy filmowe, spadkobierczynie czy damy wedle stylu Domu Woodcocków. Kobiety przychodzą i odchodzą w życiu Woodcocka, dostarczając mu inspiracji oraz towarzystwa, do czasu spotkania przez niego młodej kobiety o imieniu Alma (Vicky Krieps), która staje się jego muzą i kochanką. Dotychczas zaplanowane, a także w pełni kontrolowane życie krawca, zostaje wkrótce zakłócone przez miłość.

phantom thread poster teaserFot. Focus Features

W obsadzie Phantom Thread pojawią się m.in. Camilla Rutherford, Vicky Krieps i Jane Perry. Światowa premiera filmu odbędzie się 25 grudnia 2017 roku.

Źródło: Collider / Ilustracja wprowadzenia: Glenn Kilpatrick/Whitby Photography

 

Wiesz, co z tym zrobić


Krystian Karolak

Krystian Karolak

Dziennikarz

O mnie:

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.