• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

 

Pretendent do Oscarów? Kto wie! Film Jouney's End opowiada o losach żołnierzy stacjonujących we Francji. Kapitan Stanhope problemu aktualnej sytuacji i osobiste przeżycia zapija kolejnymi butelkami whisky, natomiast trzech innych oficerów i kucharz wracają wspomnieniami do życia sprzed wybuchu wojny. Młody żołnierz Raleigh martwi się pierwszym odpowiedzialnym zadaniem na froncie oraz obowiązkiem służenia Stanhopowi, który był obiektem uczuć jego siostry. Po opisie fabuły można stwierdzić, że dramat wojenny w reżyserii Saula Dibba może być naprawdę dobrym filmem o losach żołnierzy na froncie I Wojny Światowej.

Zobacz zwiastun poniżej!

Zobacz również: The Walking Dead - zwiastun i fragment 2. odcinka 8. sezonu!

W głównych rolach zobaczymy aktorów, którzy byli związani już z produkcjami wojennymi. Asa Butterfield (znany przede wszystkim z Chłopca w pasiastej piżamie), Sam Claflin, Paul Bettany i inni znajdują się w obsadzie filmu. Wejdzie on na ekrany kin 2 lutego 2018 roku. 

Źródło: trailer-track.com/ Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Katarzyna Skrzynecka

Katarzyna Skrzynecka

Stały współpracownik

O mnie:

Studentka. Interesuję się literaturą i filmem. Sięgam po różnorodne gatunki, najczęściej po skandynawskie kryminały (Kurt Wallander, Harry Hole, Patrick i Erika...). Fanka Garfielda, Harry'ego Pottera i Sherlocka Holmesa.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.