• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Przez ostatnie sześć ostatnich lat, czyli od 2011 roku, Chris Hemsworth wciela się w Thora. Trudno teraz sobie wyobrazić innego aktora w tej roli, jednak gdyby nie pewne wydarzenia, czy też przemyślenia aktora, moglibyśmy w ogóle go nie zobaczyć w tej niezwykle charyzmatycznej i pamiętnej roli superbohatera. W najnowszym wywiadzie, Hemsworth wyjawił swoje pierwsze myśli, jakie pojawiły się w jego głowie, gdy w 2009 roku usłyszał, że otrzymał rolę boga piorunów.

Akurat przechodziłem przez Vancouver. Dokładnie pamiętam moment, w którym odebrałem telefon i usłyszałem jak mój prawnik i manager mówi: "dostałeś rolę", a ja na to: "O, wow, fajnie. Jaką?", "O superbohaterze, kontrakt na sześć filmów". W tym momencie pomyślałem: "To strasznie dużo filmów. Chyba powinniśmy sobie odpuścić".

Naszczęście tak się nie stało. Historia potoczyła się zupełnie inaczej i już w środę będziemy mogli oglądać po raz kolejny Chrisa Hemswortha w  roli potężnego Thora w filmie pt. Thor: Ragnarok.

thor chris hemsworthfot. Marvel

Zobacz również: Thor: Ragnarok - przedpremierowa recenzja nowego filmu Marvela!

 Źródło: heroichollywood.com / ilustracja wprowadzenia: Marvel

 

Wiesz, co z tym zrobić


Aleksandra Czekaj

Aleksandra Czekaj

Redaktor

O mnie:

Miłośniczka kina nowej przygody, komedii i filmów gangsterskich. Zakochana w miłosnej trylogii Linklatera, La La Land, Ostatnim Mohikaninie, Szklanej pułapce i Drive. Najlepsze seriale? Przyjaciele, The Wire, Buffy.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.