Liga sprawiedliwosci

Spin-off z postaciami z Thora: Ragnarok w planach studia Marvel?

W Thorze: Ragnarok poznamy wiele nowych postaci, które zarowno wspomogą głównego bohatera, jak i staną przeciwko niemu. Studio Marvela ma jednak plany dotyczące stworzenia osobnych produkcji dla dwóch z najbardziej znanych osobowości w tym filmie. W wywiadzie dla Fandango, prezes Marvel Studios Kevin Feige ujawnił, że w przyszłości w Kinowym Uniwersum Marvela możemy zobaczyć Korga i Mieka:

Mamy plany odnośnie Korga i Mieka. Jednak, kiedy i gdzie ich zobaczymy to się okaże. Lecz podobnie, jak nasi widzowie, nie możemy się nacieszyć tymi postaciami.

Reżyser filmu Taika Waititi, wcielający się w Korga, zdradził nawet, że dwaj rodowici mieszkańcy Sakaar mogą pojawić się w przyszłym one-shocie (Marvel tworzył je w latach 2011-2014 i obsadzał takimi postaciami jak: Phil Coulson czy Peggy Carter – przyp. autora):

Rozmawialiśmy o stworzeniu małego spin-offa. Coś pokroju tych krótkich filmów, w których Korg i Miek mogliby udać się na zakupy lub coś w tym stylu. 

Feige wyjaśnił też, jak np. rozwój studia i produkcja nowych filmów każdego roku, wpłynęły na zamrożenie pomysłu one-shotów:

Szczerze mówiąc, studio jakiś czas temu przeszło z produkcji dwóch do trzech filmów rocznie. Czujemy się teraz komfortowo mogąc stworzyć trzy obrazy w ciągu jednego roku. To jednak nie pozostawia zbyt wiele czasu na inne sprawy, jak chociażby tworzenie one-shotów.

Zobacz również: Thor: Ragnarok – zabawny fragment filmu z udziałem Lokiego!

https://www.youtube.com/watch?v=p13CVumoPd8

Opis dystrybutora (kino): Thor zostaje uwięziony po drugiej stronie wszechświata. Osłabiony i pozbawiony młota musi znaleźć sposób, by powrócić do Asgardu i stawić czoła bezwzględnej i wszechpotężnej Heli oraz powstrzymać Ragnarok – „zmierzch bogów”, zagładę świata i całej asgardzkiej cywilizacji. Przedtem jednak musi stanąć do gladiatorskiego pojedynku na śmierć i życie z byłym sprzymierzeńcem i członkiem drużyny Avengers — niesamowitym Hulkiem!  

Obsada produkcji: Chris Hemsworth – Bóg piorunów, Thor; Tom Hiddleston – jego przybrany brat, Loki; Mark Ruffalo – Bruce Banner aka Hulk; Idris Elba – Heimdall; Anthony Hopkins – Odyn; Cate Blanchett – owładnięta żądzą mordowania Hela; Tessa Thompson – Walkiria; Jeff Goldblum – ekscentryczny Grandmaster; Karl Urban – Skurge; a także Sam Neill i Benedict Cumberbatch jako Dr Stephen Strange.

Źródło: Heroic Hollywood / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe Marvela

Dziennikarz

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta