Liga sprawiedliwosci

Zobacz animowaną Godzillę w najnowszym zwiastunie Godzilla: Planet of the Monsters!

Godzilla: The Planet of the Monsters to film animowany, który swoją premierę będzie miał na platformie Netflix już w listopadzie tego roku. Akcja animowanej Godzilii ma miejsce w zaginionym terytorium w przyszłości, gdzie bestia panowała nad ziemią przez 20 tysięcy lat u boku ludzi, których żywot zakończył się po ostatecznym starciu z potworem. Za animację odpowiada Polygon Pictures, twórca Knights of Sidonia. Reżyserem został Kobun Shizuno, któremu przy realizacji filmu pomagała Hiroyuki Shshita, reżyserka AJIN: Demi-Human. Gen Urobuchi napisał scenariusz. W animacji głos podłożyła Yuuki Kaji, Takahiro Sakurai, Mamoru Miyano, Junichi Suwabe, Kana Hanazawa i Tomokazu Sugita.

https://www.youtube.com/watch?v=pYwAbBI0r5o

Zobacz również: Produkcja Venoma ruszyła! Zobacz pierwsze zdjęcie z planu!

Jeśli nie przepadacie za takimi produkcjami to nic straconego, bo prace nad sequelem filmu Godzilla z 2014 roku właśnie zostały rozpoczęte. Godzilla: King of Monsters trafi do kin w 2019 roku. Za reżyserię odpowiada Michael Dougherty (Kampus, Upiorna noc Halloween). Na co czekacie bardziej? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: comingsoon.net / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Stały współpracownik

Wielka fanka muzyki alternatywnej, jak i tej spokojniejszej. Wychowana na horrorach i książkach o słynnym Harrym Potterze. Najbardziej na świecie uwielbia Sherlocka Holmesa i Kapitana Amerykę. W wolnym czasie ogląda (lub czyta) produkcje typowo fantastyczne lub popija herbatkę z Bilbo Bagginsem w jego przytulnej norce.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta