The Winchester – Helen Mirren panią nawiedzonego domu. Pierwszy zwiastun horroru

W sieci zadebiutował pierwszy zwiastun horroru pt. The Winchester, opowiadającym o najsłynniejszym nawiedzonym domu na świecie, mieszczącym się w Kalifornii. W rolach głównych występują: Helen Mirren oraz Jason Clarke. Produkcja zadebiutuje w kinach 2 lutego 2018 roku. Trailer znajdziecie poniżej.

https://www.youtube.com/watch?v=xdgw3SlwQGw

Zobacz również: Helen Mirren i Donald Sutherland w zwiastunie dramatu The Leisure Seeker

The Winchester opowie o posiadłości Sary Winchester – wdowie po Williamie Winchesterze, syna słynnego Olivera Winchestera. Kobieta jest przekonana, że nawiedzana jest przez duchy ludzi, którzy zginęli z karabinów powtarzalnych, wyprodukowanych przez jej teścia. Po nagłej śmierci męża i swojego dziecka, kobieta rzuca się w wir budowy ogromnego domu zaprojektowanego tak, aby chronił ją przed złymi duchami. Gdy sceptyczny psychiatra z San Francisco, Eric Price zostaje wysłany do posiadłości, aby ocenić stan umysłu kobiety, odkrywa, że Sara wcale nie jest szalona.

Obsada: Helen Mirren jako Sara Winchester, Jason Clarke (Everest, Terminator: Genisys) jako Eric Price, Sarah Snook (Projektantka), Angus Sampson (Naznaczony).

Reżyserami filmu są Michael i Peter Spierig (Daybreakers – Świt), którzy sporządzili również scenariusz. 

the winchester

Źródło: comingsoon.net / Ilustracja wprowadzenia: CBS Films

Redaktor

Miłośniczka kina nowej przygody, komedii i filmów gangsterskich. Zakochana w miłosnej trylogii Linklatera, La La Land, Ostatnim Mohikaninie, Szklanej pułapce i Drive. Najlepsze seriale? Przyjaciele, Młody Papież, The Wire, Buffy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?