• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook
Na pokuszenie moviesroom 1200x200

Saga o rosomakopodobnych superbohaterach uzyska swą ciągłość szybciej niż mogliśmy się spodziewać. Jak donosi bowiem portal The Hollywood Reporter, w przygotowaniach filmowców znajduje się projekt o roboczej nazwie Laura, co w sposób oczywisty sugeruje nam postać, wokół której zostanie obudowana cała linia fabularna. Mowa tu rzecz jasna o mutantce X-23, "nieślubnej" córce Wolverine'a, która już w Loganie pokazała, że może stać się jego godną i pełnoprawną zastępczynią. Szczegóły niniejszego projektu pozostają - co naturalne - nieznane. Nie wiemy nawet, czy rzecz ta rzeczywiście kotłuje się w umysłach włodarzy 20th Century Fox, ale sukces Wonder Woman być może rozochoci ich wyobraźnie... w końcu będą mieli okazje przebić film Warner Bros.! Nie dość, że obsadzą w roli głównej kobietę, to jeszcze do tego nastolatkę! Oczywiście jeśli zdecydują się na spin-off z młodą Dafne Keen. A tego na razie nie wiemy...

x 232 0Fot. kadr z filmu Logan: Wolverine

Opis dystrybutora (kino): Zmęczony życiem Wolverine czuje się zagubiony w świecie, w którym zdziesiątkowani mutanci X-Men żyją na marginesie społeczności ludzkiej. Jego mentor Charles Xavier (Patrick Stewart - seria Star Trek), znany jako Profesor X, przekonuje go, by wziął udział w ostatniej misji, w której stawką jest życie młodej dziewczyny, jedynej nadziei rasy mutantów.

Obsada widowiska: Hugh Jackman - Logan / Wolverine, Patrick Stewart - Charles Xavier / Profesor X, Richard E. Grant - Dr Zander Rice, Boyd Holbrook - Donald Pierce, Stephen - Merchant Caliban, Dafne Keen - Laura Kinney / X-23, Doris Morgado - Maria i Elizabeth Rodriguez - Gabriela.

Źródło: thr.com / Ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu Logan: Wolverine

 

Wiesz, co z tym zrobić


Tomasz Małecki

Tomasz Małecki

Redaktor

O mnie:

Najbardziej tajemniczy członek redakcji. Nikt nie wie, w jaki sposób dorwał status redaktora współprowadzącego dział publicystyki i prawej ręki rednacza. Ciągle poszukuje granic formy. Święta czwórca: Dziga Wiertow, Fritz Lang, Luis Bunuel i Stanley Kubrick.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.