• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

 

Projekt Chess (aka Gambit) powoli rusza, jak ta maszyna po szynach, z miejsca. Tytuł roboczy już jest, Channing Tatum również, a Gore Verbinski jako reżyser wkrótce także będzie. Nic tylko wejść do studia i... Ale halo. Co z głównym czarnym charakterem? To pytanie nasuwa nam się w kontekście produkcji jako pierwsze, ale być może odpowiedź na nie poznamy szybciej niż przypuszczaliśmy. W sieci pojawiło się bowiem ogłoszenie castingowe do filmu, z którego pośrednio wynika, iż przeciwnikiem Gambita będzie słynny i znany Mister Sinister:

Mężczyzna w średnim wieku. Elegancki i inteligentny. Atrakcyjny przedsiębiorca z niespodziewaną mroczną stroną.

mistersinister32Fot. materiały prasowe / No to Mister Sinister jak żywy!

Ok, ok, wiemy. Ten opis jest tak lakoniczny i powierzchowny, że przy dobrych wiatrach mógłby dotyczyć nawet mojej osoby, ale skojarzcie tę informację z poprzednimi. Na przykład z taką, iż to rzeczywiście Mister Sinister, aka Nathaniel Essex, mógłby zostać głównym przeciwnikiem Gambita. Póki co czekamy oczywiście na potwierdzenie niniejszej wiadomości, ale już teraz nie ograniczajcie się i snujcie przykładowe decyzje castingowe dotyczące tej roli! Najlepiej w komentarzach na dole!

Źródło: comicbookmovie.com / Ilsutracja wprowadzenia: materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Tomasz Małecki

Tomasz Małecki

Redaktor

O mnie:

Najbardziej tajemniczy członek redakcji. Nikt nie wie, w jaki sposób dorwał status redaktora współprowadzącego dział publicystyki i prawej ręki rednacza. Ciągle poszukuje granic formy. Święta czwórca: Dziga Wiertow, Fritz Lang, Luis Bunuel i Stanley Kubrick.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.