Liga sprawiedliwosci

Netflix, Will Smith i orkowie w policji! Nowy zwiastun filmu Bright!

Platforma Netflix opublikowała nowy zwiastun łamiącego gatunkowe schematy filmu Bright. Gwiazdami nietypowego widowiska są Will Smith i Joel Edgerton. 

https://www.youtube.com/watch?v=EuXSfFtcbQ8

Bright to kolejne przedsięwzięcie Davida Ayera – gościa odpowiedzialnego za średnio udany Legion Samobójców. Film zadebiutuje na platformie Netflix już 22 grudniaBright jest również ponownym spotkaniem rzeczonego reżysera z Willem Smithem – obaj mieli przyjemność współpracować się na planie nieszczęsnego Legionu Samobójców. W obsadzie filmu znajduje się ponadto utalentowana Noomi Rapace.

Akcja obrazu dzieje się w alternatywnej rzeczywistości, gdzie ludzie, orkowie, elfy oraz wróżki koegzystują razem ze sobą od niepamiętnych czasów. Ten thriller akcji wyreżyserowany przez Davida Ayera podąża śladami dwóch gliniarzy – człowieka Warda (Will Smith) oraz orka Jakoba (Joel Edgerton). Bohaterowie rozpoczną rutynowy nocny patrol, który jednoznacznie wpłynie na przyszłość ich światów. Walcząc zarówno ze swoimi osobistymi uprzedzeniami, jak i różnicami, a także nawałnicą wrogów, obaj będą musieli nauczyć się razem współpracować, w celu zapewnienia ochrony młodej elfce oraz zapomnianemu reliktowi, Ten bowiem w nieodpowiednich rękach może stać się niszczycielskim narzędziem.

Źródło: YouTube / Ilustracja wprowadzenia – Netflix

Redaktor naczelny

Założyciel i właściciel Movies Room. Z wykształcenia prawnik i certyfikowany mediator sądowy . Redaktor naczelny, grafik i account manager. Gustuje w kinie rozrywkowym jak i w filmach, po których psychikę trzeba zbierać z podłogi. Fan Batmana, Dartha Vadera, Geralta z Rivii i innych "bad-assów" popkultury.

Odpowiedzialny za koordynacje zespołu, public relations, marketing oraz publicystykę wszystkich działów.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta