• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

 

Platforma Netflix opublikowała kolejny zwiastun ich nowego, pełnometrażowego filmu, którym jest Mudbound. Produkcję wyreżyserowała Dee Rees (BessieParias). Jej premiera miała miejsce podczas tegorocznego festiwalu filmowego w Sundance. Świeżutki trailer znajdziecie poniżej.

Zobacz również: Zobacz zwiastun filmu Den of Thieves z udziałem Gerarda Butlera i 50 Centa!

Osadzona na wiejskich obszarach południowej części Ameryki podczas II Wojny Światowej produkcja w reżyserii Dee Rees o tytule Mudbound jest wspaniałą historią traktującą o dwóch rodzinach stojących po przeciwnych stronach barykady w wyniku bezlitosnej hierarchii społecznej, lecz połączonych ze sobą ze względu na dzielone wspólnie grunty w delcie Mississippi. Fabuła podąża śladami familii McAllana, przeniesionej z miasta Memphis, która w żadnym wypadku nie jest przystosowana do trudnych wymagań związanych z rolnictwem. Pomimo wielkich marzeń Henry'ego (Clarke), jego żona Laura (Mulligan) stara się utrzymać wiarę w przegrane przedsięwzięcie męża. Tymczasem Hap i Florence Jacksonowie (Morgan, Blige), którzy od pokoleń pracowali na roli, z rozwagą starają się urzeczywistnić ich mały amerykański sen, nie zważając na sztywne i wymuszone bariery społeczne. Wojna wywraca do góry nogami plany obu rodzin, kiedy Jamie McAllan (Hedlund) i Ronsel Jackson (Mitchell) formują pomiędzy sobą szybką, lecz niełatwą relację. Ta wystawiona będzie na brutalną rzeczywistość Południa Jima Crowa, w której przyszło im żyć.

W obsadzie dramatu znajdują się następujące osoby: Carey Mulligan, Jason Clarke, Jason Mitchell, Mary J. Blige, Rob Morgan, Jonathan Banks i Garrett Hedlund. Mudbound zadebiutuje na platformie Netflix i wybranych kinach już 17 listopada.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia - Netflix

 

Wiesz, co z tym zrobić


Bartosz Kęprowski

Bartosz Kęprowski

Redaktor

O mnie:

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.