To – zobacz kultową, otwierającą film scenę z udziałem Pennywise’a i Georgiego!

Wszystkiego najlepszego, z okazji zbliżającego się wielkimi krokami Halloween!!! Portal Fandango postanowił z okazji wspomnianego powyżej święta, udostępnić publicznie przerażający fragment filmu To! Mowa tutaj o scenie otwierającej film – przyznajcie, że była niesamowicie miodna, eee znaczy się krwista i potrafiła przyprawić o szybsze bicie serca. Zatem nie pozostaje mi nic innego, jak zaprosić Was do podziwiania poniższego klipu z udziałem Pennywise’a i Georgiego.

https://www.youtube.com/watch?v=DJWJ6RP55nU

Zobacz również: Nowy serial twórcy Kapitana Bomby zadebiutuje na Showmax

Adaptacja legendarnej powieści Stephena Kinga zgarnęła ponad 653 miliony dolarów na całym świecie, stając się tym samym najlepiej zarabiającym horrorem wszech czasów! W drodze na ekrany kin znajduje się sequel To, którego datę premiery wytwórnia New Line Cinema wyznaczyła na 6 września 2019 roku. Scenariuszem kontynuacji zajmie się Gary Dauberman, a jej reżyserią Andy Muschietti, czyli człowiek odpowiedzialny za sukces pierwowzoru. Ponadto w obrazie powróci również dziecięca obsada znana z jedynki.

Fani powieści doskonale wiedzą, iż niemal wszyscy członkowie Klubu Frajerów wyprowadzili się z Derry w stanie Maine. Jedynym wyjątkiem jest Mike Hanlon, który pozostał w miasteczku jako strażnik bramy. Bohater również na powrót zebrał swoich dawnych znajomych w tym przerażającym miejscu, po upłynięciu całych 27 lat! Muschietti powiedział portalowi EW, że dziecięca obsada z jedynki będzie integralną częścią kontynuacji, a sam Mike przejdzie ogromną przemianę względem papierowego pierwowzoru.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – New Line Cinema

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?