• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Thor: Ragnarok póki co otrzymuje wyśmienite oceny, dystansując pod tym względem każdy poprzedni film Marvela. Nie jest zatem dziwne, że na świeczniku znajduje się dyskusja o przyszłości utalentowanego reżysera, który zdecydowanie podwyższył walory filmów z bogiem piorunów w roli głównej. 

Taika Waititi przyznał w niedawnym wywiadzie dla io9, że bardzo chętnie zająłby się reżyserią filmu o Czarnej Wdowie, gdyby tylko była taka możliwość:

Bez fałszywej skromności powiem, że jestem pewien, iż mógłbym tchnąć ducha oryginalności w każdą franczyzę, za jaką bym się zabrał. Chciałbym zobaczyć film Czarna Wdowa jako coś bardziej szalonego, co zaskoczy widzów. Wiem oczywiście o tym, że jej historia jest dosyć mroczna i ponura. Ale dlaczego nie moglibyśmy zrobić czegoś bardziej zabawnego?

Postać Natashy Romanoff zawitała na ekrany w MCU w Iron Manie 2 z 2010 roku. Od tamtego czasu nie było jak dotąd zielonego światła na film poświęcony tylko jej, choć nawet odgrywająca ją Scarlett Johansson wierzy, że kiedyś do tego dojdzie. Jakkolwiek to się nie potoczy, pierwszym marvelowskim filmem z kobiecą postacią w roli głównej będzie Captain Marvel w 2019 roku.

O historii samej Czarnej Wdowy dowiedzieliśmy się więcej w sumie tylko w Avengers: Czas Ultrona, gdzie doszło do retrospekcji z jej szkolenia. Myślicie, że koncepcja komediowa, która wyszła od Waititiego, miałaby rację bytu w tym przypadku?

Znalezione obrazy dla zapytania black widow

Zobacz również: Opis i analiza scen po napisach Thor: Ragnarok! To początek Avengers: Infinity War?

Źródło: screenrant.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Szymon Góraj

Szymon Góraj

Redaktor

O mnie:

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.