• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook
Na pokuszenie moviesroom 1200x200

Rycerze Ren, elita wojowników znajdująca się pod przewodnictwem Kylo Rena. Tak naprawdę nie otrzymaliśmy o nich jakiejś zastraszającej ilości informacji w Przebudzeniu Mocy, a tajemnicza grupa z pewnością może być istotnym atutem danego widowiska. W ramach swojej zaawansowanej już kampanii promocyjnej w Irlandii doszło do specjalnego spotkania, w którym można się było dowiedzieć o niektórych scenach, mających miejsce na konkretnych terenach. Jedna z osób, które brały udział w takim spotkaniu, uważa, że być może dojdzie do sceny na planecie Ahch-To, gdzie omawiany zakon rycerzy miałby zaatakować Luke'a, Rey, Finna oraz Poe Damerona. Co jasne, nie są to informacje pewne, aczkolwiek warte uwagi.

Pojawiły się również trzy nowe plakaty:

fot. materiały prasowe

fot. materiały prasowe

fot. materiały prasowe

Zobacz również: Fenomenalny zwiastun Ostatniego Jedi już jest!

W nadchodzącej produkcji bohaterowie Przebudzenia Mocy wraz z legendarnymi postaciami gwiezdnego uniwersum odkrywają zaskakujące sekrety przeszłości i niezgłębione dotąd tajemnice Mocy…

Obsada filmu: Mark Hamill, Carrie Fisher, Adam Driver, Daisy Ridley, John Boyega, Oscar Isaac, Lupita Nyong’o, Andy Serkis, Domhnall Gleeson, Anthony Daniels, Gwendoline Christie, Kelly Marie Tran, Laura Dern oraz Benicio Del Toro.Za scenariusz i reżyserię filmu odpowiada Rian Johnson, za produkcję Kathleen Kennedy i Ram Bergman. Stanowiska producentów wykonawczych objęli: J.J. Abrams, Tom Karnowski i Jason McGatlin.

Premiera filmu Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi zaplanowana jest na 14 grudnia 2017 roku.

Źródło: comicbookmovie.com / Ilustracja główna: Troy David Millhoupt // Troy David Designs // td-designs.com

 

Wiesz, co z tym zrobić


Szymon Góraj

Szymon Góraj

Redaktor

O mnie:

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.