• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

 

Ace Ventura był tą komedią, po której jako młody dzieciak pewnie niejeden z nas zakochał się w talencie Jima Carreya. Dla samego aktora był zapewne również jednym z ważniejszych filmów, które ugruntował jego pozycję w Hollywood. Wygląda na to, że firma produkcyjna Morgan Creek, chce wskrzesić swoją markę nie tylko przez zmianę nazwy, lecz również przez ponowną adaptację swoich własności w formie nowego filmu lub serialu telewizyjnego.

Jednakże sam Ace doczekać ma się nie klasycznego reboota, lecz kontynuacji przygód zakończonych na Zewie natury z 1995 roku. Fabuła skupić ma się na losach syna bądź córki Psiego Detektywa, przejmującego/cej ojcowski biznes. Firma z radością chciałaby powrotu Carreya do swojej roli, ale jak wiemy, jest bardzo niechętny występowaniem w sequelach. 

Kadr z filmu Ace Vantura: Zew Natury / Chyba już wiem, czemu Jim nie lubi sequelów

Spod rebootowego skalpela nie ucieknie także sportowa komedia  Pierwsza liga z 1989 roku, w której grali między innymi Charlie Sheen oraz Tom Berenger. Na bieżącą chwilę, firma nie ujawniła swoich planów dotyczących tej produkcji, ale sam Sheen w tym roku wyraził chęć powrotu do franczyzy. Prawdopodobnie Morgan Creek rozważa zrebootowanie kilku innych swoich produkcji i tu pojawia się pytanie: czy to na pewno dobra droga?

Źródło: deadline.com / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Dominik Dudek

Dominik Dudek

Redaktor

O mnie:

W kinie szuka pozycji, która przebije Pulp Fiction, w telewizji - Breaking Bad oraz Rodzinę Soprano, w świecie gier - serie Bioshock oraz God of War. Kontakt: [email protected]


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.