Liga sprawiedliwosci

Kobiety mafii – zaprezentowano teaserowy plakat oraz opis fabuły

Na planie Kobiet mafii praca wre od kilku dni. Machina promocyjna również nie leniuchuje, bo już dziś reżyser Botoksu zaprezentował na Facebooku teaserowy plakat swojej nowej produkcji. W sieci pojawił się również oficjalny opis fabuły. Pośpiech jest jednak zrozumiały, bo film Patryka Vegi trafi do kin już za kilka miesięcy.

Plakat określony jest teaserowym i stanowi małe odstępstwo od poprzednich grafik promujących filmy Vegi, więc bardzo możliwe jest, że to co ostatecznie zawiśnie na bilbordach będzie kontynuować tradycję nowych Pitbulli i Botoksu. Na plakacie zobaczyć można główne bohaterki filmu, które ukrywają twarze pod kominiarkami, a może po prostu „idą na robotę”, jak to rapował swego czasu internetowy meteor Waszka G w „Życiu ostrym jak maczeta”. A i jeszcze jedno: nie pytajcie nas co się z stało z okiem centralnej postaci w kominiarce (Olga Bołądź), bo to już pozostaje tajemnicą grafika.

kobiety mafii plakat teaserowy vega

Opis Kobiet mafii prezentuje się następująco:

Po brawurowej akcji policyjnej funkcjonariuszka Bela (Olga Bołądź) zostaje wyrzucona z policji. ABW składa jej propozycję „nie do odrzucenia”. Kobieta przechodzi specjalistyczne szkolenie pod okiem FBI i zostaje operatorem w Wydziale S – oficerem pracującym pod przykryciem, który zostaje umieszczony w grupie przestępczej. Jej misją w roli tajniaczki jest rozpracowanie szlaku przemytu narkotyków przez Grupę Mokotowską sterowaną przez Padrino (Bogusław Linda) – bossa stołecznego półświatka, dla którego ponad wszelką władzą i pieniędzmi najważniejsza jest córka o ksywie Futro (Julia Wieniawa). By zrealizować cel, Bela musi wkupić się w łaski zaufanych ludzi z zarządu mafii: Żywego (Piotr Stramowski), Milimetra (Tomasz Oświeciński), Cienia (Sebastian Fabijański) i Siekiery (Aleksandra Popławska).

Podszywając się pod prostytutkę, oficer ABW zostaje kochanką Cienia. Misternie przemyślany plan komplikuje się, gdy w toku nieprzewidzianych zdarzeń w całą intrygę zostaje wmieszana Anka (Katarzyna Warnke) – żona Cienia, manipulowana przez tajemniczą Nianię (Agnieszka Dygant). Wkrótce losy pięciu kobiet przecinają się w punkcie bez odwrotu, a wydarzenia z ich udziałem wstrząsają przestępczą mapą Warszawy

Zobacz również: Botoks – recenzja filmu

W filmie wystąpią: Olga Bołądź, Agnieszka Dygant, Katarzyna Warnke, Julia Wieniawa, Aleksandra Popławska, Bogusław Linda, Piotr Stramowski, Tomasz Oświeciński, Sebastian Fabijański.

Premiera Kobiet mafii zaplanowana jest na 23 lutego 2018 roku.

Źródło: facebook/patrykvegaofficial / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Dziennikarz

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: [email protected]

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta