• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

 

Premiera Menashe miała miejsce na tegorocznym Festiwalu Filmowym w Sundance. Wówczas produkcję określono mianem skłaniającego do refleksji, niezwykle ludzkiego dramatu, traktującego o chasydzkiej społeczności ulokowanej w Nowym Jorku, a także jednym wdowcu, borykającym się z tradycją i oczekiwaniami. Poniżej znajdziecie najnowszy zwiastun tego ciekawie zapowiadającego się dzieła. Serdecznie zapraszamy do oglądania!

Zobacz również: Shazam wybrany! Poznajcie aktora, który wcieli się w superbohatera!

Opis festiwalowy: Menashe Lustig jest nieszczęśliwy. Jego żona zmarła, a zasady społeczne nie pozwalają samotnemu mężczyźnie wychowywać dziecka. Syn pozostaje więc pod opieką zamożnego despotycznego wuja, co skazuje Menashego na samotność i konieczność poszukiwania nowej towarzyszki. I desperackie próby udowodnienia światu, że jest w stanie zajmować się dzieckiem, a jednocześnie pozostać wiernym tradycji.

Poniżej prezentujemy też skromny plakat dramatu skrojony z okazji bliskiej premiery filmu w Wielkiej Brytanii. Warto tutaj dodać, że, mimo iż dzieło zdobyło uznanie wśród krytyków, będąc gościem licznych festiwali, to zadebiutowało na ekranach kin nielicznych krajów. Obecnie brak planów na temat wyświetlenia tegoż obrazu w Polsce. 

MENASHE QUAD HRFot.: materiały prasowe

Źródło: EMPIRE / Ilustracja wprowadzenia -  Wehkamp Photography

 

Wiesz, co z tym zrobić


Bartosz Kęprowski

Bartosz Kęprowski

Redaktor

O mnie:

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.