• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Wygląda na to, że wiek wcale nie musi być przeszkodą, żeby ten film nie miał szansy powstać. Jak informuje portal Deadline, Mel Gibson, Danny Glover oraz reżyser wszystkich części Zabójczej broni, Richard Donner, pracują teraz nad kolejnym, piątym już filmem z tej kultowej serii. Scenariusz napisze Channing Gibson odpowiedzialny za skrypt części czwartej. 

Kadr z filmu Zabójcza broń

Projekt przebył długą drogę,  aby wreszcie wszedł w fazę realizacji i mówiono o nim już w 2007 roku. Wtedy studio Warner Bros. postanowiło oddać prawa do franczyzy jej długoletniemu producentowi, Joelowi Silverowi. Reżyserią i scenariuszem miałby wówczas zająć twórca serii, Shane Black, jednakże Mel Gibson nie chciał grać w filmie niereżyserowanym przez Donnera. Franczyza miała wówczas doczekać się reboota z Chrisem Hemsworthem zastępującym Gibsona w roli Riggsa. Pomysł jednak nie został zrealizowany, lecz w 2016 roku na małe ekrany trafiła serialowa Zabójcza broń, która została przyjęta na tyle dobrze, że dostała zamówienie na drugi sezon. Co się tyczy piątej części serii, fabularnie nie wiemy na razie nic. Musimy zatem uzbroić się w cierpliwość i czekać na kolejne onfromacje dotyczące produkcji. 

Źródło: deadline.com / Ilustracja wporwadzenia: mat. prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Dominik Dudek

Dominik Dudek

Redaktor

O mnie:

W kinie szuka pozycji, która przebije Pulp Fiction, w telewizji - Breaking Bad oraz Rodzinę Soprano, w świecie gier - serie Bioshock oraz God of War. Kontakt: [email protected]


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Ludzie w konwersacji:
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.
  • Ten komentarz jest nie opublikowany
    nobib · 5 miesięcy temu
    Patrząc na Mela mam w głowie jego pijackie, antysemickie i pełne przemocy zachowanie. Teoretycznie nie powinno nikogo interesować to, co gość robi w domu i z kim, ale jak potem widzi się, że gra potulnego policjanta czy innego bawidamka, to ciężko dać się nabrać. Nawet Melowi, którego kiedyś tak uwielbiałem. I nawet teraz żałuję, że spadł ze szczytu. Choć teraz o jego prywatnym życiu jest dość cicho, więc może sobie poukładał pewne sprawy, a i w kinie osiąga coraz to lepsze wyniki.

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.