• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

James Franco, brawurowo wcielający się w twórcę Obywatela Kane'a złych filmów, Tommy'ego Wiseau, ujawnił, że nie był jedynym kandydatem do kreacji tak intrygującej postaci w nadchodzącym The Distaster Artist. Podczas jednego z wywiadów, Franco wspominał rozmowę z Wiseau, poszukującym wówczas odpowiedniego aktora, który by go zagrał. 

Musieliśmy zdobyć prawa do ekranizacji jego historii, więc zadzwoniliśmy do niego i Grega Sestero. Chcial, żeby wcielił się w niego Johnny Depp, lecz Greg wyjaśnił mu, że ja chcialem być tym aktorem na co powiedział: Może, James. Widziałem kilka twoich filmów, dobrych i złych. Wtedy spostrzegłem, że on myśli, że jest niczym James Dean. A ja grałem Jamesa Deana w 2001 roku, więc zgaduje, że wybierał pomiędzy mną i Johnnym Deppem. 

Fot. mat. prasowe

Zobacz również: Krew, nagość i Johnny Depp w nowym teledysku Marylina Mansona!

Nie jest wielką sztuką wyobrazić sobie Johnny'ego Deppa w roli Wiseau, gdyż przecież znany on jest z grania przeróżnej maści dziwaków z Edem Woodem, najgorszym reżyserem w historii kina na czele. Ostatecznie rola wpadła w ręce Franco i trzeba mu teraz życzyć szczęścia w oscarowym wyścigu, gdyż jego konkurencja w tym roku jest  ogromna, ponieważ staje w szranki między innymi z Tomem Hanksem, czy Garym Oldmanem. 

Źródło: screenrant. com / Ilustracja wprowadzenia: screen-queens.com

 

Wiesz, co z tym zrobić


Dominik Dudek

Dominik Dudek

Redaktor

O mnie:

W kinie szuka pozycji, która przebije Pulp Fiction, w telewizji - Breaking Bad oraz Rodzinę Soprano, w świecie gier - serie Bioshock oraz God of War. Kontakt: [email protected]


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.