Johnny Depp był kandydatem do zagrania twórcy The Room!

James Franco, brawurowo wcielający się w twórcę Obywatela Kane’a złych filmów, Tommy’ego Wiseau, ujawnił, że nie był jedynym kandydatem do kreacji tak intrygującej postaci w nadchodzącym The Distaster Artist. Podczas jednego z wywiadów, Franco wspominał rozmowę z Wiseau, poszukującym wówczas odpowiedniego aktora, który by go zagrał. 

Musieliśmy zdobyć prawa do ekranizacji jego historii, więc zadzwoniliśmy do niego i Grega Sestero. Chcial, żeby wcielił się w niego Johnny Depp, lecz Greg wyjaśnił mu, że ja chcialem być tym aktorem na co powiedział: Może, James. Widziałem kilka twoich filmów, dobrych i złych. Wtedy spostrzegłem, że on myśli, że jest niczym James Dean. A ja grałem Jamesa Deana w 2001 roku, więc zgaduje, że wybierał pomiędzy mną i Johnnym Deppem. 

Zobacz również: Krew, nagość i Johnny Depp w nowym teledysku Marylina Mansona!

Nie jest wielką sztuką wyobrazić sobie Johnny’ego Deppa w roli Wiseau, gdyż przecież znany on jest z grania przeróżnej maści dziwaków z Edem Woodem, najgorszym reżyserem w historii kina na czele. Ostatecznie rola wpadła w ręce Franco i trzeba mu teraz życzyć szczęścia w oscarowym wyścigu, gdyż jego konkurencja w tym roku jest  ogromna, ponieważ staje w szranki między innymi z Tomem Hanksem, czy Garym Oldmanem. 

Źródło: screenrant. com / Ilustracja wprowadzenia: screen-queens.com

Redaktor

W kinie szuka pozycji, która przebije Pulp Fiction, w telewizji - Breaking Bad oraz Rodzinę Soprano, w świecie gier - serie Bioshock oraz God of War.
Kontakt: d.dudek@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?