• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

 

Jumanji: Przygoda w dżungli opowiada o czwórce nastolatków wciągniętych do świata Jumanji i zmuszonych do stawienia czoła nosorożcom, czarnym mambom i niekończącym się pułapkom oraz łamigłówkom w samej dżungli. Chcąc przeżyć muszą wcielić się w postacie z gry: łagodny Spencer stanie się głupim sportowcem (Dwayne Johnson), futbolista Fridge zmienia się w małego Einsteina (Kevin Hart), dziewczyna specjalizująca się w nowoczesnych technologiach okaże się oczytanym profesorem (Jack Black), a cherlawa Martha wcieli się w amazońską wojowniczkę (Karen Gillian). By pokonać grę i powrócić do swoich poprzednich wcieleń, bohaterowie będą musieli całkowicie odmienić swój sposób postrzegania.

Na nowym materiale promocyjnym możemy zobaczyć poszczególne fragmenty scen, które znane nam już są ze zwiastunów. Oprócz tego widać pracę kamerzystów, a także możemy usłyszeć wypowiedzi aktorów. Zobacz klip poniżej!

Zobacz również: The Rock, Jack Black i Kevin Hart kontra dżungla. Nowy zwiastun Jumanji

Film zadebiutuje na ekranach kin już 20 grudnia 2017 roku. Za kamerą stanął Jake Kasdan, a w rolach głównych wystąpią m.in. Dwayne Johnson, Jack Black, Karen Gillan oraz Nick Jonas.

Źródło; comingsoon.net/ Ilustracja wprowadzenia: MovieWeb

 

Wiesz, co z tym zrobić


Katarzyna Skrzynecka

Katarzyna Skrzynecka

Stały współpracownik

O mnie:

Studentka. Interesuję się literaturą i filmem. Sięgam po różnorodne gatunki, najczęściej po skandynawskie kryminały (Kurt Wallander, Harry Hole, Patrick i Erika...). Fanka Garfielda, Harry'ego Pottera i Sherlocka Holmesa.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas

Multikino rodzina 1200x200

 


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.