• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Bardzo dużym zaskoczeniem dla osób oglądających film Spectre było ujawnienie prawdziwej tożsamości Oberhausera (w tej roli Christoph Waltz), który okazał się przybranym bratem Jamesa Bonda, a także złoczyńcą znanym jako Ernst Stavro Blofeld. Pod koniec filmu złoczyńca został schwytany przez agentów MI6. Takie zakończenie otwierało jednak możliwość powrotu i rozwinięcia postaci granej przez Waltza. W rozmowie z Talky Movie, aktor został zapytany o powrót Blofelda i ku zaskoczeniu wielu przyznał, że w Bondzie 25 go raczej nie zobaczymy:

Nie, bardzo mi przykro. Jest mi smutno, lecz taka jest tradycja, że musi pojawić się nowe... nazwisko. Przykro mi, bardzo chciałbym.

Zobacz również: Daniel Craig ma swojego kandydata na reżysera Bonda 25!

Christoph Waltz and Lea Seydoux in SpectreFot. MGM

Nowy Bond nie ma jeszcze tytułu ani żadnych, poza Craigiem, potwierdzonych nazwisk w obsadzie. Ostatnio w mediach przewijała się plotka jakoby roboczym tytułem filmu był Shatterhand. Pisaniem skryptu zajmą sie, podobnie jak przy poprzednich częściach z Craigiem, Neal Purvis i Robert Wade. Produkcją zajmą się Barbara Broccoli oraz Michael G. Wilson. Nowy Bond w kinach od 8 listopada 2019 roku. Zdjęcia mają rozpocząć się na przełomie tego oraz przyszłego roku.

Źródło: Screen Rant / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe MGM

 

Wiesz, co z tym zrobić


Krystian Karolak

Krystian Karolak

Dziennikarz

O mnie:

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.