• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Reboot filmu Kruk z 1994 roku był dyskutowany w świecie filmowym już długo, a takie gwiazdy jak Bradley Cooper czy Luke Evans były brane pod uwagę jako oddtwórcy głównej roli. Miesiące mijały, a z planów nic nie wynikało. Dowiedzieliśmy się, że nowym filmem zatytułowanym The Crow Reborn ma zająć się Colin Hardy we współpracy z Jasonem Momoa. Jednak i te informacje nie zostały do końca potwierdzone. Aż do teraz. Twórca komiksu, na podstawie którego powstał oryginalny film wyjawił, że produkcja The Crow Reborn rusza w lutym 2018 roku.

The Crow Comic BookFot. Materiały prasowe

Wygląda na to, że po bardzo burzliwych negocjacjach reboot w końcu powstanie. Choć według Jamesa O'Barra reżyserem ma zostać wspomniany wcześniej Colin Hardy, to angaż Jamesa Momoa nie został jednak potwierdzony. Sam O'Barr z kolei potwierdza swoją współpracę przy The Crow Reborn

Zobacz również: Tunel - zwiastun filmu katastroficznego. Od listopada w polskich kinach

Mimo, że jeszcze nie wiele zostało potwierdzone na temat rebootu, fani Kruka mogą już zacząć trzymać kciuki za szybki postęp prac przy produkcji. Oczekiwania co do nowego filmu są jeszcze wyższe, szczególnie, że kontynuacji filmu z 1994 roku nie można zaliczyć do najbardziej udanych.

Źródło: screenrant.com / Ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu Kruk

 

Wiesz, co z tym zrobić


Kasia Gołębiewska

Kasia Gołębiewska

Stały współpracownik

O mnie:

Fanka różnorodnej twórczości filmowej - od Lyncha, poprzez Dolana aż po Tarantino. Uwielbia festiwale filmowe, w szczególności Camerimage, który od kilku lat gości w jej rodzinnym mieście.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.