• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook
Na pokuszenie moviesroom 1200x200

Napływa coraz więcej doniesień w sprawie molestowania w Hollywood. Anthony Rapp, którego kojarzyć możecie z serialu Star Trek: Discovery wypowiedział się ostatnio przy okazji wywiadu przeprowadzonego dla BuzzFeed o molestowaniu seksualnym przez Kevina Spacey'ego. Doszło między nimi do bardzo niekomfortowej sytuacji w roku 1986, kiedy to znany aktor organizował w swoim domu imprezę. Młody, bo 14-letni Rapp przesiedział większość wieczoru w sypialni, oglądając telewizję. Kiedy goście się rozeszli, dołączył do niego Spacey. Wziął go na ręce jak pan młody swoją żonę, a następnie położył się na nim. Młody Anthony odrzucił zaloty Kevina i szybko ulotnił się z posiadłości aktora. Jak sam przyznaje, sytuacja wracała do niego latami, a on sam zastanawiał się, co właściwie się stało. Na szczęście nie stało się nic poważniejszego, ale Rapp przyznaje, że Spacey chciał zbliżyć się do niego seksualnie.

Kevin Spacey opublikował na swoim instagramie przeprosiny, gdzie mówi o tym, że nie pamięta takiej sytuacji. Jeśli jednak miała ona miejsce, była spowodowana alkoholem i lekkomyślnością za co bardzo przeprasza i jest mu przykro z powodu tego, jak czuł się Anthony Rapp. Ta historia sprowokowała go również do wyjawienia prawdy na temat swojej orientacji seksualnej. Aktor miał w przeszłości zarówno kontakty z kobietami, jak i z mężczyznami. Jednak teraz wyjawił, że nie zamierza kryć swojej orientacji i będzie szedł przez życie jako osoba homoseksualna. 

Źródło: Instagram / Ilustracja wprowadzenia: David Giesbrecht/Netflix

 

 

Wiesz, co z tym zrobić


Mateusz Dąbrowski

Mateusz Dąbrowski

Stały współpracownik

O mnie:

Czytelnik komiksów, pasjonat sztuki i fan dobrej rozrywki. Od filmów po gry, popkulturowy geek.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Ludzie w konwersacji:
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.
  • Ten komentarz jest nie opublikowany
    nobib · 3 miesięcy temu
    Sprawa coming-out'u przyćmiewa problem molestowania Kevina. O to mu chyba chodziło. Ciekawe jakie jeszcze "kwiatki" wypłyną... Świat kina może zatrząść się w posadach.

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.