Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi – międzynarodowy plakat zdradza rolę Rey?

Wytwórnia Lucasfilm udostępniła właśnie międzynarodowy plakat dla ósmego epizodu Gwiezdnych wojen o podtytule Ostatni Jedi. W nowym materiale promocyjnym w języku japońskim, Rey i Luke Skywalker zostali zamienieni mijscami. Może to wskazywać na odegranie przez młodą kobietę bardzo ważnej roli w filmie, bądź jej przejście na Ciemną Stronę Mocy. Ciekawostką jest także mały Porg, którego na swoim ramieniu ma Chewbacca.

Zobacz również: Czy Rycerze Ren pojawią się w Ostatnim Jedi?

W nadchodzącej produkcji bohaterowie Przebudzenia Mocy wraz z legendarnymi postaciami gwiezdnego uniwersum odkrywają zaskakujące sekrety przeszłości i niezgłębione dotąd tajemnice Mocy…

Obsada filmu: Mark Hamill, Carrie Fisher, Adam Driver, Daisy Ridley, John Boyega, Oscar Isaac, Lupita Nyong’o, Andy Serkis, Domhnall Gleeson, Anthony Daniels, Gwendoline Christie, Kelly Marie Tran, Laura Dern oraz Benicio Del Toro.Za scenariusz i reżyserię filmu odpowiada Rian Johnson, za produkcję Kathleen Kennedy i Ram Bergman. Stanowiska producentów wykonawczych objęli: J.J. Abrams, Tom Karnowski i Jason McGatlin.

Premiera filmu Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi zaplanowana jest na 14 grudnia 2017 roku.

sw jedi international

Źródło: Heroic Hollywood / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe Lucasfilm

Dziennikarz

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?