• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Od jakiegoś czasu mówiono o tym, że nieżyjąca już Carrie Fisher miała odegrać większą rolę w Epizodzie IX Gwiezdnych wojen w przeciwieństwie do występu w Przebudzeniu Mocy czy Ostatnim Jedi, o czym przekonywał Mark Hamill w wywiadzie dla The New York Timesa:

Zasługuje na drugi akt. Harrison był bardziej widoczny w Przebudzeniu Mocy, ja zaś jestem w Ostatnim Jedi, a ona miała odegrać znaczącą rolę w dziewiątym epizodzie. Jej wyczucie czasu było świetne, za wyjątkiem tego przypadku.

Zobacz również: J. J. Abrams zapowiada obranie nowego kierunku przy Epizodzie IX!

W nadchodzącej produkcji bohaterowie Przebudzenia Mocy wraz z legendarnymi postaciami gwiezdnego uniwersum odkrywają zaskakujące sekrety przeszłości i niezgłębione dotąd tajemnice Mocy…

Obsada filmu: Mark Hamill, Carrie Fisher, Adam Driver, Daisy Ridley, John Boyega, Oscar Isaac, Lupita Nyong’o, Andy Serkis, Domhnall Gleeson, Anthony Daniels, Gwendoline Christie, Kelly Marie Tran, Laura Dern oraz Benicio Del Toro.Za scenariusz i reżyserię filmu odpowiada Rian Johnson, za produkcję Kathleen Kennedy i Ram Bergman. Stanowiska producentów wykonawczych objęli: J.J. Abrams, Tom Karnowski i Jason McGatlin.

Premiera filmu Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi zaplanowana jest na 14 grudnia 2017 roku.

Źródło: Heroic Hollywood / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe Lucasfilm

 

Wiesz, co z tym zrobić


Krystian Karolak

Krystian Karolak

Dziennikarz

O mnie:

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.