• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

 

Wiemy, oficjalnie już wiemy kiedy w kinach pojawi się Creed 2. Niedawno informowalismy że film w reżyserii Sylvestre'a Stallone'a zacznie być kręcony w 8 lutego przyszłego roku. Teraz informujemy kiedy efekt tych prac zobaczymy w amerykańskich kinach. Będzie to 21 listopada 2018 roku!

Zobacz również: Blade Runner 2049 miał pierwotnie trwać 4 godziny!

Szczegóły fabuły nie są jeszcze znane. Wiemy jednak że Stallone będzie film reżyserować na podstawie swego własnego scenariusza. Oprócz tego pojawiły się spekulacje, które podsycił sam Sly, jakoby film miał odnosić się do historii opowiedzianej w Rockym 4. Ponownie mielibyśmy okazję ujrzeć w nim również Dolpha Lundgrena w roli Ivana Drago. Wszystko są to jeszcze niepotwierdzone pogłoski, które jednak powinny zamienić się w konkretne informacje już niedługo, bowiem planowana data rozpoczęcia zdjęć to Luty przyszłego roku. W weekend premierowy Creed konkurować będzie z drugą częścią Disneyowskiego Ralpha Demolki oraz nowym filmem Roberta Zemeckisa.

Pewnie niedługo po tym jak dowiedzieliśmy się o dacie premiery amerykańskiej powinna pojawić się nasza polska, o której niezwłocznie poinformujemy.

źródło: ScreenRant.com / ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu Creed: Narodziny Legendy

 

Wiesz, co z tym zrobić


Łukasz Kołakowski

Łukasz Kołakowski

Dziennikarz

O mnie:

Z zawodu publicysta. W redakcji Movies Room recenzuje filmy już od 2015 roku. Uwielbia produkcje Pixara, "Wesele" Smarzowskiego i Breaking Bad. Kontakt pod [email protected] Twitter: xkolek1


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Ludzie w konwersacji:
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.
  • Ten komentarz jest nie opublikowany
    nobib · 5 miesięcy temu
    Ostatnio oglądałem Rockiego 4, wg mnie najlepszą odsłonę cyklu. Jeśli Sly to wszystko dobrze ułoży, to jestem pewien, że sukces będzie murowany.

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.