Creed 2 z oficjalną datą premiery!

Wiemy, oficjalnie już wiemy kiedy w kinach pojawi się Creed 2. Niedawno informowalismy że film w reżyserii Sylvestre’a Stallone’a zacznie być kręcony w 8 lutego przyszłego roku. Teraz informujemy kiedy efekt tych prac zobaczymy w amerykańskich kinach. Będzie to 21 listopada 2018 roku!

Zobacz również: Blade Runner 2049 miał pierwotnie trwać 4 godziny!

Szczegóły fabuły nie są jeszcze znane. Wiemy jednak że Stallone będzie film reżyserować na podstawie swego własnego scenariusza. Oprócz tego pojawiły się spekulacje, które podsycił sam Sly, jakoby film miał odnosić się do historii opowiedzianej w Rockym 4. Ponownie mielibyśmy okazję ujrzeć w nim również Dolpha Lundgrena w roli Ivana Drago. Wszystko są to jeszcze niepotwierdzone pogłoski, które jednak powinny zamienić się w konkretne informacje już niedługo, bowiem planowana data rozpoczęcia zdjęć to Luty przyszłego roku. W weekend premierowy Creed konkurować będzie z drugą częścią Disneyowskiego Ralpha Demolki oraz nowym filmem Roberta Zemeckisa.

https://www.youtube.com/watch?v=WqcQaxiGPwM

Pewnie niedługo po tym jak dowiedzieliśmy się o dacie premiery amerykańskiej powinna pojawić się nasza polska, o której niezwłocznie poinformujemy.

źródło: ScreenRant.com / ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu Creed: Narodziny Legendy

Redaktor prowadzący działu recenzji filmowych

Od 2015 w Movies Room, od 2018 odpowiedzialny za działalność działu recenzji filmowych. Uwielbia Wesele Smarzowskiego, animacje Pixara i Breaking Bad. A, no i zawsze kiedy warto, broni polskiego kina.

Kontakt pod l.kolakowski@moviesroom.pl

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?