Mroczny Rycerz na ruchomym plakacie z filmu Liga Sprawiedliwości

Już nieco ponad dwa tygodnie dzielą nas od premiery filmu Liga Sprawiedliwości. Będzie to kolejna cegiełka od studia Warner Bros. Pictures, która ma na celu stworzyć dobre oraz spójne uniwersum o superbohaterach, na wzór tego od Marvel Studios, ale w mroczniejszych barwach. W ramach promocji zaprezentowany został ruchomy plakat z Bruce’em Wayne’em/Batmanem, w którego wcielił się Ben Affleck.

  • Ruchomy plakat


  • Normalny plakat

Batman Justice League

Zobacz również: Liga Sprawiedliwości – teledysk do utworu Come Together oraz ruchomy plakat Wonder Woman!

Opis dystrybutora produkcji (kino): Zainspirowany ofiarnym czynem Supermana Bruce Wayne, który odzyskał wiarę w ludzkość, prosi swojego nowego sprzymierzeńca, Dianę Prince, o pomoc w pokonaniu jeszcze potężniejszego wroga. Nie tracąc czasu, Batman i Wonder Woman starają się znaleźć i przekonać do współpracy grupę metaludzi, która ma stanąć do walki z nowym zagrożeniem. Jednak mimo utworzenia jedynej w swoim rodzaju ligi superbohaterów, złożonej z Batmana, Wonder Woman, Aquamana, Cyborga i Flasha, może być już za późno na uratowanie planety przed atakiem katastroficznych rozmiarów. 

Obsada filmu Liga Sprawiedliwości: Ben Affleck – Batman, Henry Cavill – Superman, Amy Adams – Lois Lane, Gal Gadot – Wonder Woman, Jason Momoa – Aquaman, Ezra Miller – The Flash, Ray Fisher – Cyborg, Willem Dafoe – Nuidis Vulko, Jesse Eisenberg – Lex Luthor, Jeremy Irons – Alfred Pennyworth, Diane Lane – Martha Kent, Connie Nielsen – Queen Hippolyta, J.K. Simmons – Komisarz Gordon, Ciarán Hinds – Steppenwolf, Amber Heard – Mera i Kiersey Clemons – Iris West.  

Polska premiera widowiska zaplanowana jest na 17 listopada 2017 roku.

Źródło: Twitter.com / Ilustracja wprowadzenia –  Warner Bros. Pictures

Zagorzały gracz, fan starych filmów akcji i filmów na podstawie komiksów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?